Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pls help se sojením irda s tv


metrix.m

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mno našl jsem ten program a on má v sobě několik druhů tv atd ... dal jsem to kam to chtělo ale stejně se mi v psp nic nezobrazilo .. skuste pls

http://dl.qj.net/PSP-Universal-Remote-Gaming-Consoles-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/985/catid/189

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
musis najit remotes ale stejne ten program je jakysi divny :? mne treba nejede

Jde jen na TV SONY

tak to neni pravda mam treba televizi Thomson a funguje mi to uplne bezproblemu i na DVD Panasonic a videu LG zkouseno na FW 3.03 OE-C musis si nakopirovat remotes a a ten program musis dat do x:\PSP\GAME150\ a pojede ti to pokud mas CF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej a jak se to tam nasatvuje tam musis vybrat jak zmacknes to L a vyjedou ti ty nazvy znacek tak kdyz mam Panasonic tak musim vybrat panasonic a pak este vybrat presen typ ty my telky? jo a na jakou vzdalenost to funguje abych to mohl ovaldat?

zmacknes L vyberes si znacku najdes si typ pokud tam neni coz se mi stalo tak jsem dal hned ten prvni typ a vse fungovalo vzdalenost jsem nezkousel ale bez problemu z postele coz jsou tak 3m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu