Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pamet. karta - poradte pls


Thommino

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
MicroSDčka jsou pomalejší než MSPD (Obzvlášť oproti Ultra II třeba). Na většinu her ale stačí, jenže s hrami jako je GoW, CC:FF7, GTAčka nestíhá. Zase jsou mnohem levnější :D

No o mnoho nevím, viděl sem za 790,- Micro SD s přechodkou a za 990,- MS pro duo od SONY.

Nevím zda-li si vzít jednu z nich, nebo koupit na alze Ultra II za 980,- + poštovný. :?

Ale díky teda za radu tu MSD si teda nevemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No o mnoho nevím, viděl sem za 790,- Micro SD s přechodkou a za 990,- MS pro duo od SONY.

Nevím zda-li si vzít jednu z nich, nebo koupit na alze Ultra II za 980,- + poštovný. :?

Ale díky teda za radu tu MSD si teda nevemu...

Ale to si chceš koupit 1GB, ne??

Bejt tebou bych bral určitě Ultra II, jestli na to máš peníze.

A jestli ne, tak bych bral rozhodně SanDisk a ne Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já mám tuhle a jsem s ní náramně spokojen:

SanDisk MemoryStick PRO DUO Ultra II 4GB 18532-1.jpg

Paměťová karta SanDisk Ultra II Memory Stick PRO Duo byla vyvinuta pro profesionální uživatele, kteří pracují s velkými objemy fotografovaných dat a vyžadují rychlý přenos dat z digitálního fotoaparátu na paměťovou kartu. Minimální garantovaná přenosová rychlost dat je až 10MB/s.

Kapacita 4096 MB Typ Memory Stick Duo Rychlost zápis 9 MB/s Rychlost čtení 10 MB/s

Doporučená cena: 1 490,- Kč (1 252,- Kč bez DPH)-ted stojí cca 1100 kč

viz.:http://www.elektro-koscom.cz/SanDisk-MemoryStick-PRO-DUO-Ultra-II-4GB-I1718.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a co konkrétně doporučujete za kartu.Chtěl bych 8GB...Pžemejšlím přímo od SONY nebo SANDICK ULTRA II...Nebo která je vůbec nejlepší karta co se rychlosti týče....Stačí ta ULTRA II na hraní ISO her..?

no nad tou SONKOU nepremyslej ani z legrace....a ULTRA II urcite staci....nic lepsiho za normalni peniz nesezenes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu