Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fallout 3


Sumi

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lidi ... nevim jak muzete rikat ze to neni to co kdysi. To nema byt to co kdysi. Kdysi stacilo 256 barev , izometricky pohled a slo se na vec.

Ted by v takove podobe 99% hracu (vcetne vas tady) poslalo vyvojare pekne do prde*e.

Herni svet se meni a nemuzete ocekavat ze hratelnost z jednicky a dvojky zustane zachovana pri prechodu do 3d enginu.

Musite se na to divat jako na novou hru ! nesmite ocekavat ze bude stejna jak predchozi dily !

Stejne jako napr doom 1 , 2 a 3. Nekolik let pauza , puplne jiny engine a vsichni zacali hru odsuzovat ze to neni jak kdysi.

Kdyby se tohle nejmenovalo Fallout 3 ale treba PostNuklearWorld nebo nejak jinak takvsichni slintate jak je hra vyborna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže hra se jménem Fallout si doslova o pozornost říká. Ve své době ta hra byla BOOM, měla skvělou hratelnost, výborné grafické zpracování a hlavně nesla určité poselství, úvahy a upozornění atd. díky čemuž vznikla obrovská komunita hráčů, která tuto hru vlastně hrála až do teď. Já mezi ně patřím a mám dosti rozuplnné pocity. Na jednu stranu hra vypadá opravdu výborně, začátek je skvěle vymyšlený a questy taky (viz. atomová bomba v městě Megatron) atd. jenže na druhou stranu netuším, jestli mě bude bavit systém soubojů a jestli hra bude dostatečně zábavná a propracovaná stejně tak, jako předešlé díly.

Já sám osobně se přiznám, že kdyby vyšla Fallout 3 v o něco lepší grafice jak Fallout 2 s aspoň tak 2x větším světem a stála by 1000kč, tak si ji s radostí koupím, protože vývojáři z Black Isles měli opravdu skvělé nápady.

Nejvíc se bojím Oblivion enginu, netuším totiž, jak zábavné bude střílení, ikdyž nadruhou stranu se mě zas líbí construction set, u kterého se určitě vytvoří obrovská komunita modderů, stejně tak jako v Oblivionu.

Oblivion je výborná hra, až na ten levelovací systém (totální stupidita), takže doufám, že lidé z Bethesdy zapracovali a Fallout bude dostávat jen 9 a 10 hodnocení (z 10).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel, Fallout mne nikdy nechytnul, to uz radeji Jagged Alliance 2, nebo UFO: Enemy Enkown.. Celkove ale RPG neni moc muj zanr.. RPG - jako napr Diablo II - uz je lepsi, ale tahovky proste nic moc :-)

Kazdy ma jiny vkus, ja si necham svuj Earth 2140.. Pokud tenhle Fallout pujde ve stopach stareho, potesi priznivce, pokud se odkloni, potesi mozna nas ostatni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už Fallouta pařim nějakou chvilku a mužu říct, že mě dost překvapil, ať už originální pojetí začátku hry, tak lokace, " wasteland",příšerky atp. :)

Příběh je fajn, hodně záleží na tom, jak s lidma kecáte nebo nekecáte...

Lockpickování zámků provedený moc hezky...

Jelikož celou hru mužete jet z vlastního pohledu nebo třetí osoby, je tedy fajn pro FPSkáře a 3rd Persoňáky :)

Souboje jsou řešeny suprově, mužete to jet jak klasickou 3D akci (hlavně když vám dojdou action points), tak i střílet na části těla jako ve klasickym falloutu... myslim si, že fallouta předělali do dnešní doby dost dobře... na to, jak se dneska hry dělaj, bych si fakt lepší provedení nedokázal představit, myslim že zrovna anonymous to uvítá :)

Hlavně rozmanitost příběhu je pecka, kámoš třeba úplně vyhladil jedno město a hra se mu vyvíjí krapet jinak... prostě klasika falloutu zachována :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se vzdycky libi tyhle slovne inkontinentni vypady radoby hardcore hracu-prizdisracu co plivou na novy hry typem "bodat grafiku, zadna hra uz nebude jako puvodni mega-super-giga-ultra skvela predloha na 16 barvach a 320x240. Proste tohle uz nevali, stejne jako tahovy strategie, krome HMM jsou mrtvy.

ja myslim ze jsem si prosel hodne her pocinaje Ufo Enemy Unknown a muzu rict, ze pro me je v dnesni dobe grafika pomerne dulezita. Ne tak jako smysluplnost hry (logika a pribeh), ale musi se na to dat divat.

Jako trenink jsem si rozjel puvodniho fallouta, dohral jednicku, ted jsem nekde v 1/3 dvojky a muzu rict, ze nebejt nostalgie, nedohral bych to, takticky boje jsou ukrutne zdlouhavy, zvlast zacatek je o nervy, izometricky pohled je peklo v mistnostech a podzemi, kde hodne je prekryty zdi (leva a spodni), veci se blbe hledaji atd atp.

Kdyby udelali fallouta ve stejnym gardu (jen trochu lepsi grafika, ale stejny princip a pohled) zase by se naslo spousta nizkointeligentnich pasaku, kteri by to strhli jako "datadisk k puvodnimu falloutu v lepsi grafice"

Taky dost dobre nechapu, co by bylo spatneho na "oblivionu budoucnosti"?

no proste abych to shrnul: proc si nenechate svoje slovni prujmy az na chvili, kdy budete vedet o cem mluvite? proc nepockate na to, az budete mit za sebou 5-6 hodin hry, az zacnete chapat jak Fallout3 zije, jestli ma/nema konsistentni pribeh, vtipne hlasky atd atp. A jeste jedno "proc": proc pristupujete ke hre a`priori negativne? protoze je to v kurzu? kdo nekritizuje neni in? zustante si tedy u svuch jednicek a dvojek, u prvniho ufa, JA2 a nevysirejte tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bejt tebou tak se hlavne uklidnim. kazdej ma pravo na svuj nazor a asi je pravda ze kdyby vysla 2jka v lepsi grafice tak bych taky remcal, ale nejsem si jistej tim pohledem u 3...... prosel sem si vetsinu her tohodle typu(starsi hry...) a bavil me z toho jen Fallout 2 zadna jina hra me nebavila nevim cim to bylo. a byt negativni neni v kurzu jen to hodne lidi zklamalo ten pohled ala fps, proto se tu vetsina lidi "vysira" a jen kdybys nevedel tak forum je od toho "vysirani". ja si nicmene hru stahnu kazdopadne a zkusim ale az bude po oficialnim datumu vydani(radsi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem zcela klidny, ale myslim ze to forum tady neni od toho, aby se ne novyho Fallouta nadavaloa srazelo ho, pricemz nikdo nevi o cem mluvi. Predpokladam, ze pak by se melo jmenovat - FALLOUT3 -PROC TO BUDE SPATNA HRA, nebo tak nejak. osobne jsem myslel, ze to bude spis fandovska vec, ale slejzaji se sem akorad nanaseci. ostatne jako vzdycky, uplen stejne to vypadalo n NFS foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházel jsem pár českých eshopů a nikde jsem nenašel, jestli bude lokalizace, popřípadě v jaké formě - většinou je napsáno, že se to ještě upřesní.. Spíš bych počítal s tím, že nebude, popřípadě narychlo sesmolí titulky - každopádně doufám, že dabingu se nedočkáme!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu moc nevěřím - většinou je počeštění ohlášeno dopředu = většinou to alespoň o trošku zvýší prodej, protože se počeštěny hry špatně shání na netu. U Fable 2 je česká verze ohlášená už delší dobu, u Falloutu jsem našel, že je anglický manuál nebo se ještě neví a časem upřesní, takže to vypadá, že spíš lokalizace nebude.

Já stejně asi budu objednávat ze zahraničí, takže mi to je jedno :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar mam par otazek na tuto hru:)

Nevite kde a jak se naucit to tesla brneni?(power armor) v predchozich dilech se nic ucit nemuselo:) pak jeste jesli nevite kde je ten vault 112? a jak se dostat do The Citadel? to mesto bratrstva oceli? nebo jesli nevite kde sehnat hodne prachu atd diky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
hraju na pc,uz vysla i czestina a musim priznat ze lepsi hru jsem dlooouho nehral.grafika-Dokonala,pribez-Fascinujici,hratelnost-fantasticka. Na trhu nyni neni lepsi hra co by stala za to :) Stoji dokonce i za koupeni originalni verze

ok takze vim co budu stahovat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anglictina je zde opravdu na urovni "expert" ... :( coz me dost mrzi...

Seknul jsem se hned na zacatku, kdy se spusti poplach mam jit do nejake kancelare, ale nevim kam...po chvili mi security ubijou nebo zastreli...Poradi nekdo?

Diky

Musíš utíkat za tou holkou..pak běž dál po značkách (admin) tam ubij ty dva security many (pěkně po pořádku) a používej vats...ukradni co uneseš..až vejdeš dotý laborky..vyšperhákuj ty dveře (různě toč se sponkou a sipkama nebo WASD když to jakoby píská ten zámek tak seš na správný cestě a otevře se) v tý adminský místnosti pootvírej a seber všechno (tim by ses měl dostat k heslu) pomocí pc otevři ten tunel a uteč z vaultu :)...je to hodně náročný na angličtinu..a hodně zmateční :)

Jinak můj názor na hru...čekal sem od toho víc volnosti a lepší systém. Já se nedokážu ve světě vůbec vyznat, quest šipka vás vede do metra z metra (stereotyp). Boje jsou jednoduchý, hráč mi přijde dost overpowered. VATS je docela zábava ale po chvíly omrzí. Zmatenost, nikdy nevim kterej quest právě dělám nebo jestli hledám tátu. Laser zbraně a energo brnění nejsou na 3tim levlu žádnou novinkou..:dozey:...asi se to postupem času změní, ale hra mi přijde jednoduchá stereotypní a se starými díly se nedá srovnávat. (možná se můj názor postupem hraní změní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sumi: Na angličtinu to podle mě moc náročný není a pokud by bylo, tak hned první den vyšla čeština - xbox hráči a warezáci měli předtím holt smůlu.

Jestli se nemůžeš vyznat ve světě, tak používej mapu.

Jestli si myslíš, že to je dost jednoduchý, tak si zvyš obtížnost - budeš spokojený a budeš dostávat víc expů.

Nechápu jak můžeš být zmatený z toho, který quest děláš. Stačí otevřít pipboy, kde to jednoduše zjistíš.

Je hezký, že máš energo zbroj na 3. levelu, ale k čemu ti je, když ji nemůžeš používat?

Já hře dávám 10/10, protože to je podle mě největší překvapení tohoto roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc sem při ohlášení neočekával..pak sem v létě viděl demo na games convention..a ted to hraju..a musim říct, klobouk dolů..

..způsob, jak vyvojařů do hry implementovali tolik nápadů a zábavy je opravdu pozoruhodný...radioaktivní svět je gigantický a zábavný, není nudný, hra vypadá pěkně, dialogy a vývoj postav dávají smysl...a dabing je good..nemluvě o příběhu jak je podán..Oblivion jsem měl hodně rád, ale tohle je bomba..konečně kvalitní "Stalker" :)

9,6/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu