Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zacatecnik se pta


speedy555

Otázka

Cau vseci kdo tohle budete cist a jste ochotni mi pomoci....Rozhoduju se mezi koupi PS2 nebo Xboxu3600 premium...ale asi jsem se uz rozhodl pro Xko:)Ale mam par otazek ktere bych potreboval zjistit jeste nez dam do toho penize...tz prvni otazka je koupim si Xko a mam monitor NEC LCD22WV sirokouhly(nema reproduktory)da se to propojit normalne nebo si musim koupit nejaky specialni kabl?

2ha otazka:Delaji kable nejake rozdily v grafice?Myslim tim jestli ten zakladni nedela treba horsi grafiku....

3ti otazka:Mam repro soustavu 5.1 a chci se zeptat jestli to muzu napojit na Xbox aby mi hral zvuk na vsechny repracky

GENIUS SW-HF5.1 5000genhf51-90x90.jpg

Chtel bych nekoho poprosit nekoho zkuseneho ohledne Xbocu jestli by se mi nemohl ozvat na icq 333 470 648 a poradit mi nebo napsat tady....Predem dekuji za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Ahoj vem X360 na tvym monitoru to ma cenu ps2 je stara uz.

Kabel pouzij VGA kabel kterej jde snad do kazdyho monitoru a jeste z nej vedou bilej a cervenej bananek kterej zapojis do svyho repra ;-)

Kvalita pres VGA je srovnatelna s HDMI nebo nekdy i lepsi je to supr reseni zvuk s repraku ti pujde do vsech bednicek ale jen stereo..

Zakladni kabel ma spatnou kvalitu obrazu pro teb je resenim VGA kabel stoji okolo 300 korun ja mam Speedlink vga kabel a je to supr ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1. j propojis to idealne timhle kablem :

http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=16161

2. V grafice co se tyce kablu samozrejme rozdil je , ale to neres , protoze componentnim nebo compositnim kablem xko z lcd nepropojis :D

3. S tema bednama to v pohode propojis prave tim kablem viz bod 1 , protoze ma dva cinche na zvuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. j propojis to idealne timhle kablem :

http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=16161

2. V grafice co se tyce kablu samozrejme rozdil je , ale to neres , protoze componentnim nebo compositnim kablem xko z lcd nepropojis :D

3. S tema bednama to v pohode propojis prave tim kablem viz bod 1 , protoze ma dva cinche na zvuk :)

presne tak to je ten kabel ale da se sehnat i od jine firmy treba ten speedlink kolem 300 korun a kvalita je stejna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hey diky moc brati moc ste mi pomohliii:)niiic tak ja to po brigade beru to Xko:)luxuus uz se tesim vypadaji na tom hry tak paradne jak se mi zda z youtubu:P?...moc ste mi pomohli diky

vypadají lépe než z youtube :-D.....ale jestli chceš kupovat fungl nový tak si uvědom že nové mechaniky které v xboxu ted jsou nejdou upravit takže budeš moci hrat pouze originálky :roll::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A da se nekde sehnat starsI?abych mohl hrat aji hry stazeny?...jo jeste se chci zeptat nebude stacit tady ten kabl?http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hd-component-cable-xbox-360-pro-lcd-tv-d72716.htm

Slysel sem ze se nekde da koupit novy Xbox uz flashnuty nevis o tom necO?

A jeste by me zajimalo jak se na tom daji hrat strilecky kdyz to nema mys to musi byt na pytel ne zamerovat na tom gamepadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. j propojis to idealne timhle kablem :

http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=16161

2. V grafice co se tyce kablu samozrejme rozdil je , ale to neres , protoze componentnim nebo compositnim kablem xko z lcd nepropojis :D

3. S tema bednama to v pohode propojis prave tim kablem viz bod 1 , protoze ma dva cinche na zvuk :)

http://www.xbox-360.cz/konzole/xbox-360/prislusenstvi-ovladace/hd-cable-vga-stereo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

speedy > jj blbe se zameruje (sem zvyklej z pc a xko mam cca den a neco) nez sem si zvykl nato zamerovani.... ale ted uz to jde ...

ale nejaky rychli akce si v tom nedokazu predstavit :D

EDIT:// ete chvili pockej, budou se doprodavat 20GB verze a budou se montovat 60GB disky ;) stejne ani 20GB nemaji uz Benq ale liteony tak bych pockal na 60gb verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

speedy > jak mile si zvyknes tak je to dobry, stahnul sem si BC (bad company) a na poprvi sem to vypnul pak sem to zkusil znova ) a docela me to chytlo ...

a pamet ? taky sem si rikal ze nepotrebuju ale pak sem sosnul xko na net a pamet mi chybi takze asi budu muset zkusit externi disk :D:blink:

hlavne ber v uvahu ze vsichni hrajou na konzoli takze vsem se to hraje blbe (nikomu mozna ne :D ... ale chybi mi mys :D )

ja si kupoval xko kuli hram jako forza 2 atp. ale chytlo me i spousta dalsich her ;)

navic kdyz ho klofnes na net tak tam mas plno dem na vyzkouseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jenze pry kdyz si koupim novy Xko tak si ho nemuzu flashnout(nejradsi bych si koupil uz nove flashnute ale nevim kde).....nevim ty jo ted sem nejak na vahach jesi to koupit...abych do toho nedal 7000 a pak mi to tady jen stalo vis jak...Kdybych sehnal uz flashnute asi by to bylo lepsi ale to se asi nikde sehnat neda kurnaa...

Ses nespokojenej s Xboxem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sem spokojenej s xkem mam v nem benq a ete nemam flashli ..

btw >> new flash xbox nesezenes uz ani novej xbox s mechanikou na flesh takze jedine od nekoho (coz asi ne ) ... ale jak rikam sem spokojenej mam ho jako dvd xD obcas si zahraju nejakou tu hru (demo stazeny z xbox live ) a to mi zatim staci ale uz zacinam mit potrebu ho flashnout (ne kuli hram, stejne na ne nemam dvd :D ) ale potrebuju si neco dokazat XDD

btw >> taky sem se rozhodoval mezi ps2 a xboxem...

ja sem mohl mit novej xbox bez dph za 6,2 ... ale sehnal sem benq tak sem vzal ten ...

xbox sem vzal protoze se da sehnat od 5 tisic (arcade) a kdyz nejaky lidi chtej za ps2 furt 3 tisice mi pride moc... kdyz dam o 2k navic mam xboxe kterej je nikde jinde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

j koupim si to hold budu muset priplacet za origos hry ale neva:)diky moc zes napsal nazor me to aspon pomuze....nevim ale jakou si k tomu koupit prvni hru....to hodne vaham tak ted sleduju...mohl by si neco doporucit?nejakej brutalni narez co muzu hrat dlouho a pak si kupit neco novyho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak my tezko budememe mit stejnej vkus ;) ja mam rad hlavne auta kuli tomu sem to kupoval ..

doporucil bych ti klofnout xko na net .. a nasosat dema, uvidis co se ti zalibi... a pak to muzes koupit...

jinak> me chytlo Bad company, Flatout UC, Forza2, Ace kombat 6 ... :)

jinak nejsou spatny ani Project gotha racing 4 (nebo jak :) ), Blazing angles 2... me zatim bavi docela vsechno :)

ale myslim ze ty dema te tak na tejden zabavi ;) ovsem tam je nutnost mit hdd, nebo nejakej externi (myslim ze to de) protoze ty dema maji 400mb-1,5GB co sem videl

jako casem ten lite-on prolomi takze bych se nebal ale asi budes muset (mesic nebo par mesicu pockat ;) )

jinak budes muset mit xbox nekde na miste kde se bude dobre chladit :D (nezavirat do skrine atp. )

>> aspon budes mit pocit ze mas chvili origo a nebudes se klepat kdy se ti to posere protoze to vemes a reklamujes a nebudes muset nahravat zadnou zalohu mechaniky atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám za sebou všechny konzole :) a věř ps2 je nepřekonatelná navíc malé náklady :) do 4k se vlezeš už s očipovanou konzolí :), hry se daj sehnat v poho..hodně kvalitních titulů,vše na obyč dvd....ty jsou levnější jak dvouvrstvé a je minimálně 50 TOP titulů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aaa ja si radsi za luxus priplatim...ps2 na tech sem hral a zas tak dobry to nebylo chci neco jeste lepsiho a to jak vidim Xbox prinasi a Xbox za 6300 i s HDD se daaa:)zkusim neco jinyho a budu to vyuzivat i na filmy ale to me zajima....Jako na Xboxu nespustim normalni dvd s filmem?nebo obyc cd s mp3?to musim mit na dvouvrstvym dvd vseckO?

K pripojeni na internet mi staci jen ta karta to je vsechnO?abych mohl stahovat ty dema?nebo musim mit jeste neco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nwm nwm podle me jo ja tam vse taham pres flash ...

pokud jde zapojit externi disk mozna bych koupil arcade + externi disk ;)

zkusim ti tam hodit cd s nejakyma mp3 dyz najdu

edit: ano veme to cd s MP3 takze si myslim ze nebude problem aby to vzalo dvd ;)

oboustrany dvd jen na hry

k pripojeni na net mi funguje pouze pres LAN (RJ45) ;) jinak bych to musel nastavovat... coz se mi nechce ale myslim ze kdyz si stim pohrajes tak nebude problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

CHlapiiii potrebuju jeste poradit Xbox si budu objednavat tady z te stranky tak bych si chtzel objednat rovnou i ten kabl navic abych propojil ty 5.1 repro a LCD monitor pujde to i tady s tim?Nebo je na te strance jiny kterym to propojim...DIKY MOC!

http://www.xbox-360.cz/konzole/xbox-360/prislusenstvi-ovladace/hd-cable-pro-vga-stereo-optical

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu