Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 pro flash


Jonny

Otázka

Recommended Posts

  • 0

no a nevíte kde se dá koupit Xko bez tý lite-on mechaniky chci prodat PSP a chtěl jsem si koupit PS3 ale nevím kde bych scháněl prachy na hry a pak jsem zjistil že se dá Xko flashnout tak prosím napište mi odkaz kde se dá koupit ten bez tý mechaniky lite-on třeba i bazar ale aby to byl nějakej seriozní

Jo a ještě jak poznám že nemá tu lite-on mechaniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

POkud chces levnejsi xbox s flashnutelnou mechanikou, tak pres bazar, ale je dost mozne ze bazarovy xka co maj takovou mechanuiku pujdou dost nahoru..

A pokud chces novy tak jedine asi tady, doprodavaj tma kusy, protoze to lidi moc nechce, ale zase tam mas volant a dalkovy ovladani

http://xbox.mironet.cz/xbox-360-pro-edition--pgr4--volant-logitech+dp80464/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám ještě jeden dotaz mám možnost mít xko s mechanikou samsung (za 6000 Kč) flashuje se stejně jako ta benq?? Protože jsem z Chrudimi a nejbližší co dělá flash je z Pardubic a ten za to chce 1000 což je pro mě docela dost a rodiče mi řekli že mi na kraviny nedaj mám jen těch 6000 Kč, nejradši bych si to udělal sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebudete tomu věřit ,ale teď jsem koupil u nás v Hypernově za 998Kč Core verzi s Hitachi 078 a sám sem sí jí Flashl sice po dnu nervů ,ale super takže bych hledal po velkych obchoďákách tam by to měli mít a když napíšeš na netu vyhledávat core verzi tam budou určitě ještě staré mechaniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale tak neblbnete,lidi! To se teda velice nepravdepodobne nejaky pokladni pekne seknul,ale proste za tu cenu je to hovadina-to pak zadny inzerat na xko drazsi nez 800 nema smysl ne? :)

Tesco ani hypernova nejsou me oblibene,ale ze by tam zamestnavali takove pitomce?

Jo a tu uctenku sem hod,fakt ji chci videt :)

To Barborak.Filip: macros mel mozna stesti jak svina,ale ty ses podle me dost seknul-v tesku radi uvadeji ceny napr.za lcd tv 1600kc a malym pismem +9x1600kc splatka.. Vzpomenme,kolik x360 PRED CASEM stal a mozna tam fakt bylo 1200kc,ale tu poznamku pod carou jsi na tuty prehlidl :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D Mno tak chtel bych videt ten Xbox za 1200Kc? To byl jeste 1ckovej ne? Promin ale zda se mi jako blbost ze by 360 Xbox byl tak levnej... Za tu cenu mozna koupis nahradni mechaniku ale ne celej Xbox :D

btw. Flashnout se to da v pohode doma kdyz mas spravnej radic... Jinak zkus se kouknout na Kanalizatorovo topic, nabizi flash Xboxe, za 500Kc + hru zdarma (aby sis to mohl testnout), sice sem u nej Xbox nemel (ale asi mu ho budu posilat na flash), ale spousta lidi je z jeho praci spokojena (jak u flashe Xboxu, tak u cipovani Wii)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

shai:to zeme nedelej debila!!!!!byl to vyprodej veci na konzole a tak...ja si tam treba koupil pan prstenu(PSP) a a HP 4(PSP) dohramady asi za 600...a to jeste nebyli custom fw skoro.....a jedna hra stala 1000!!normalne!

jestli nehcces tak never ale ten xbox byl za 1200!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To barborak.filip :) ale no tak se nerozciluj,dyk z tebe nedelam debila,precti si muj prispevek poradne-napsal jsem,ze si MYSLIM,ze ses SPLETL-snad nejsem debil,kdyz jsem si taky nejdriv myslel,ze tu lcd tv slevnili na 1600kc,a az pak jsem tu cenovku prozkoumal poradne :) :) peace forever chlape..

ja jsem proste neverici tomas a realista,ale pokud sem nekdo hodi nekdo non-fake foto xka za 1200 z prodejny,nebo macros tu uctenku,tak tomu cloveku poslu na dukaz uznani sveho omylu vsechny sve pts :)

Ale do te doby- neverim!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu