Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co vás přimělo koupit Xbox360?


Silas

Recommended Posts

Já proto že stojí pár korun a na PC nevychází tolik kvalitních her jako na konzole...PC musím stejně upgradovat, protože ho využívá rodina a občas na něm hraje i nějaké hry;).Doufám že koupením Xboxu to už skončí a budeme hrát jenom na něm!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro mě byla koupě xka tak docela rozhodnutí z minuty na minutu a rozhodně nelituju. Vůbec nějak nebylo v plánu. Nějak nás v Electroworldu prostě zaujalo :) Už několik let mám pouze noteboky, klasické pc nevedu, zatím mi sice na současné hry výkonem stačí, ale rozdíl hraní na 15,4" monitoru, nebo 40" lcd tv je sakra rozdíl. A mimo to na xku nehraju jen já, takže je dost doma vytížený a kdybychom pořád měli vylepšovat pc, tak prachy jen lítají z okna...takhle lítají jen za hry na xko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notes už mám jen na práci, potřebuju mobilitu. Do stolního PC se mi nějak nechtěli vrážet peníze a chtěl jsem využít novou LCD televizi, plus mám před TV postel a tudíž jsem chtěl max komfort. Nakonec jsem chtěl okusit svět konzolek a proto už mám druhým týdnem své Xko. Plus mě lákal GoW, Halo 3, Bioshock, The Darkness a několik dalších titulů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak...kvůli neustálý potřebě rvát nový železo do PC a hlavně ta 17'ka monitor se nedá porovnávat s 2 metrovou úhlopříčkou na Tv :) taky trh a hraní jak ho známe se spíš zaměřilo na konzole, PC už vydělává spíš jen díky on-line distribuci.A taky je fajn že si můžu po síti pouštět divX z kompu na tý plasmě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to šlo asi nějak takhle, jednoho červnového dne léta páně 2007 jsem se dozvěděl o Forze 2, bylo to ve čtvrtek. Vlahý letní dnes, vidím to jako dnes, odrazy tramvají v očích slečen na Vinohradské, když jsem si šel koupit OXM. V pátek jsem se podíval po inzerátech, v neděli odpol našel ten pravý a v neděli večer jsem již astonishigly dřepěl u GoW... a nelituju dodnes ničeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak ja jsem zrovna delal ridicak,u kamose jsme parili grid s volantem a ja to chtel mit doma taky,ale davat 20k za nabouchanou masinu se mi nechtelo.. :) nasel jsem teda krasny x360 v bazaru,krasnou lcd tv v bazaru,zakoupil DiRT (grid nemuzu sehnat)a hral ho cely tyden pred zkouskama z askoly-podle toho pak taky dopadly :)

Xko je fakt mazec,a i kdyz ho nemam flashnuty,3 hry mi staci bohate- dirt,gta4 a bioshock.. Nechci udelat pitomost jako s psp,co jsem si flashnul,vyzkousel skoro vsechny hry a pak najednou nastala nuda :( xbox si uzivam po kouskach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC uz me prestalo na hry bavit....(hlavne porad dokupovat grafiku) a lakalo me si poridit druhou konzoli (prvni family games :)))) )...PS3 sel hned mimo hru...cena, nemoznost palenych her....takze xko hned zvitezilo....a taky jsem mel chut si zase neco poradnyho zahrat s kamosema....ten jejich PS2 me v dnesni dobe nebere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu