Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co vás přimělo koupit Xbox360?


Silas

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Koupil sem si ho tez kvuli cene a kvuli kamosum (oni si ho poridily )...

je to bezvadna hracka na dlouhe chvile pri online hrani nebo i kdyz se stavej a parime na jedne tv ... v coopu ...

- a kvuli tomu ze me moje starsi pc uz nestaci na nove hry a notebooku je jen na net proste slabota ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

od mala jsem byl konzolista ATARI, NES, Sega mega drive, PSX a pak PS2, ale jelikož jsem potřeboval peníze tak sem PS2 prodal a hrál jsem na kompu, ale za rok sem musel koupit nový HW do PC a pak vyšlo GTA 4 a to mi stejně na PC nešlo tak jsem se naštval a chtěl jsem si koupit PS3, ale pak jsem zjistil, že na xku jde udělat flash tak jsem si koupil xko a stáhl jsem si GTA 4, který mě stejně zklamalo a PS3 sem si koupil stejně a to jen kvůli hrám co nejsou na xku, no a teď sem si koupil Wii, jen protože jsem to chtěl vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ke konzolim jsem mel od mala urcitej odpor, ale v posledni letech se to zlomilo a prvni prislo PSP,....ktere me chytlo natolik, ze jsem prestal shanet hry pro Mac OS X a zacal hrat striktne na tom,....k Xboxu me donutily vlastne tri hry...MLB, Madden NFL a Fight Night :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xko jsem jeste nemel skoro jako jediny az na Wii .. Měl jsem všechny konzole .. jako jsou PS1 , PS2 , PS3 , PSP , NDS a ještě ty starší .. a xbox a Wii jsem ještě neměl no :-D ale lepší hry byly na xko tak jsem zvolil xko ... Jinak xko jsem rád že jsem si koupil .. a vůbec toho nelituju .. hodně her .. dobrý , cena , ovladač a grafika a všechno v pohodě .. tak jsem spokojenej ale důvod, že jsem si ho koupil byl ten, že jsem ho ještě neměl a chtěl jsem ho vyzkoušet ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Skate... Koupil jsem ho kvůli téhle hře a že až ji dohraju a vyblbnu se na ní, tak ho prodám. Nakonec mě xbox chytnul. Prodal jsem bílej, protože se mi vůbec nehodil do pokoje. Počkal jsem na výhodnou nabídku a koupil elite. Ale táhne mě zpátky wow, tak aby xbox nezůstal ve stínu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu