Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Emulator MAME - poradite pls jak na nej


Sukacek

Otázka

Ahoj,

omlouvam se, mozna se jiz tento problem tady resil, zkousel sem projit forum a neceho se chytit, ale neuspesne.. :(

Jde o to, ze jsem velkym nadsencem MAME emulatoru a vetsiny z nich a rad bych je zahral i na PSP, ale zatim jsem neprisel na to, jak to provest.

Zkusil sem si stahnout mame4allpsp i mvspsp, ale netusim co mam presne udelat a kam co nahrat.

Poradite mi prosim? pripadne jak rozchodit i jine emulatory?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S MAME emulátorem nemám na PSP moc dobrých zkušeností, zkoušel jsem dva a ani jeden nefungoval. Ale to bylo ještě na FW 2.5 přes eLoader a už jsem to smazal. Spíš napište, jaký hry byste si nejradši zahráli, já jsem totiž stáhl dva emulátory na CAPCOMácký hry (jeden na starší motorolu, jeden na novější). Hraju na tom Street Fighter II, Hyper Fighting Alpha, Aliens vs. Predator. Ale Metal Slug asi od CAPCOMu neni.

Jinak po emulátorech se zkus poohlídnout tady http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=4

Sukacek: jj, myslím tyhle jsem zkoušel taky. Jinak hry se většinou dávají do adresáře ROMS (pro MAME by měli být v *.zip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

muzete mi prosim vysvetlit jednu vec - kdyz se napriklad divam na emulator gpSP v0.9 pro verzi fw 1.0 nebo 1.5, chapu dobre, ze ho na fw 3.02 OE-B nespustim? a musim pouzit ten Devhook a v nem emulovat fw 1.5?

Ptam se z duvodu, ze mi zatim veci jako Devhook apod. nic moc nerikaji, zatim jsem upgradoval fw na 3.02 a hru spustim z adr.ISO,coz neni tak tezke :D , ale devhook mi nic nerika.

diky za vysvetleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na homebrew nepotřebuješ devhook. Stahuj jen věci, který jsou určený pro FW 1.50 a dávej to do složky x:\PSP\GAME150 (to GAME150 musíš vytvořit). Že je to určený pro FW 1.50 poznáš tak, že když to stáhneš, měl by archiv obsahovat dva adresáře, a to buď :

"NAZEV_HRY"

"NAZEV_HRY%"

anebo

"__SCE__NAZEV_HRY"

"%__SCE__NAZEV_HRY"

A tyhle složky potom dáš právě do GAME150.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2 LOPO_X: uz sem rozchodil i to MAME, zkusim ten Shock Troopers a kdyz to bude v pohode, tak ti to sem uploadnu :D

EDIT: tak se mi Troopers v MAME4ALL nepodarilo rozchodit, pri nacitani ROMky to vyhodi chybu..pritom BIOS NEOGEO mam v adresari, jestli se to nekomu podarilo rozjet, dejte pls vedet..

jinak by byla nejspis moznost, nezkousel sem, spustit hru pres emulator NEOGEO napr. MSVPSP... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2 LOPO_X: uz sem rozchodil i to MAME, zkusim ten Shock Troopers a kdyz to bude v pohode, tak ti to sem uploadnu :D

EDIT: tak se mi Troopers v MAME4ALL nepodarilo rozchodit, pri nacitani ROMky to vyhodi chybu..pritom BIOS NEOGEO mam v adresari, jestli se to nekomu podarilo rozjet, dejte pls vedet..

jinak by byla nejspis moznost, nezkousel sem, spustit hru pres emulator NEOGEO napr. MSVPSP... :D

Je zatím slabší kompatibilita.Doporučuji vyčkat na novou verzi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu