Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hlada91

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

na xbox live jsem připojenej byl ale možnost ke stáhnutí mi to nedalo, už jsem mi něco předtím stahovalo ale videa sestřihaný mi to nepřehraje......dante máš pravdu, takový problém opsat ten kod opravdu není ... kod chyby je tento: 80-COODF242 ......

jinak v jakem formatu můžu prevest .mpg nebo .avi do dvd? díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no já tam hodím to video, ale potom nevidím nikde nastavení toho profilu jak říkáš .......

EDIT: a ani ten convert nevidím, našel jsem pod format MP4 PS3 or XBOX 360(to je ono?) a potom už vidím jenom encode ale to u minutového videa trvá přes hodinu, to asi nebude spravně, nebo ano? mohl by jsi mi prosí přesně to popsat? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hech, tak ted vubec netuším co jsi to napsal :-)

EDIT: tak jsem právě zkusil v tom programu udělat jiný video který mám sestřihaný a na xboxu to v pohodě už jde a dříve nešlo :-)....opravdu nechape proč nejde tamto :-(

EDIT 2: tak už mi jde i obraz, ale pouze na klasický CRT TV na LCD monitoru z černá obrazovka... jinak jsem na to tedkom koukal a zdálo se mi že je ten obraz trochu zpomalený, nebo jako by se mírně sekal, měl jsem to na flash disku tak nevím zda by to mohlo být tím že by XBOX měl pomalejší čtění dat přes USB... nemáte stím někdo zkušenosti?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu