Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Viking Battle For Asgard


MalickyBobrik

Recommended Posts

hral jsem to jako jednu z prvnich her...ale moc dlouho ne :) taky jsem se seknul hned na prvnim ostrove tam jak osvobozuju na kopci svoje vojaky u kulu...zkousel jsem postupne vrazdit nepratele..ale tam jich je snad nekonecno....a kdyz rovnou osvobodim sve vojaky a jdu se mlatit tak stejne moc dlouho neprezijou a ja taky ne :) ..mate nekdo nakej figl jak to tam udelat ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvobodis je kdyz jdes ke kleci a musis pak neco mackat, to ti napise. 50 vojaku, to bude nejaka armada, ktera tam obchazi myslim, musis se ji vyhnout. Na ty farme jich moc neni myslim

to vim jak je mam osvobodit ale ty ktery jsem osvobodil aby mi sli pomoct osvobodit jiny jestli to teda jde :)

hral jsem to jako jednu z prvnich her...ale moc dlouho ne :) taky jsem se seknul hned na prvnim ostrove tam jak osvobozuju na kopci svoje vojaky u kulu...zkousel jsem postupne vrazdit nepratele..ale tam jich je snad nekonecno....a kdyz rovnou osvobodim sve vojaky a jdu se mlatit tak stejne moc dlouho neprezijou a ja taky ne :) ..mate nekdo nakej figl jak to tam udelat ?:)

jestli je to tam jak je tam ta vez ,tak tam jsem chodil do kola ty vesnice pulku jsem vyvrazdil ,vysvobodil a oni se o to postarali :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vim jak je mam osvobodit ale ty ktery jsem osvobodil aby mi sli pomoct osvobodit jiny jestli to teda jde :)

jestli je to tam jak je tam ta vez ,tak tam jsem chodil do kola ty vesnice pulku jsem vyvrazdil ,vysvobodil a oni se o to postarali :cheesygrin:

to bude ono....je to ten prvni ostrov..taky jsem zkousel postupne je vymlatit ale pripada mi ze je to nekonecne :) zabiju jednoho a obevi se dalsi dva.....no zkusim to mlatit jeste dyl a uvidi se....

jinak se mi zatim vic zamlouva conan...hral jsem ho teda zatim jen par minut ale nevypda to spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak farmu jsem udělal:),a mam hned další problem :D první ostrov.Dark Water byli tam tri ukoly mam dva chybí mi summon a dragon to jsem zisakl a potom neco ze mam jit do Dark Water Portal newite jak sem tam dostanu je to asi vevnitr ty pevnosti a ty vchody jsou plny tecdh sracu newim jak se tam dostat poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dark Water byli tam tri ukoly mam dva chybí mi summon a dragon to jsem ziskal a potom neco ze mam jit do Dark Water Portal newite jak sem tam dostanu je to asi vevnitr ty pevnosti a ty vchody jsou plny tech sracu newim jak se tam dostat poradte

__________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tahlen hra mně připomněla Fable jinak super hra alen hned na začátku sem nevěděl o co de alen tet už jsem docela daleko mám už 2 ostrov celej ovládnutej alen chtěl bych se zeptat jak jsem v tom campu tam tam byl nějákej ukol summon dragon a nvm jak se to dělá poradte vylez sem v té ruině pro něco nahoře a dál nvm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahlen hra mně připomněla Fable jinak super hra alen hned na začátku sem nevěděl o co de alen tet už jsem docela daleko mám už 2 ostrov celej ovládnutej alen chtěl bych se zeptat jak jsem v tom campu tam tam byl nějákej ukol summon dragon a nvm jak se to dělá poradte vylez sem v té ruině pro něco nahoře a dál nvm

Musíš mít runu (na druhém ostrově je rozdělena na dvě části, takže je možné, že máš pouze jednu část) díky které se ten drak vyvolává a pak stačí, když dojdeš na místo kde se drak vyvolává (u druhého ostrova, je to kousek od základního tábora směrem na sever).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít runu (na druhém ostrově je rozdělena na dvě části, takže je možné, že máš pouze jednu část) díky které se ten drak vyvolává a pak stačí, když dojdeš na místo kde se drak vyvolává (u druhého ostrova, je to kousek od základního tábora směrem na sever).

Na prvním ostrově jak je ta ruina tak sem tam vylez a v truhle sem něco našel je možný že to je ta runa?.. jo a kde najdu přesně tu druhou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvním ostrově jak je ta ruina tak sem tam vylez a v truhle sem něco našel je možný že to je ta runa?.. jo a kde najdu přesně tu druhou?

Na prvním ostrově stačí najít jenom jednu, a ten vyvolávací portál je potom hnet pod tou zříceninou směrem na jih.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvním ostrově stačí najít jenom jednu, a ten vyvolávací portál je potom hnet pod tou zříceninou směrem na jih.

j dík už jsem to udělal alen ještěn jsem s tim amuletem musel do nějáký vesnice potichu projít a očarovat ho co tet už jsem na jiným ostrově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu