Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod.. Jak hrát přes XLINK-KAI.


_beriii_

Recommended Posts

hej hoši jak to chcu spustit a nastavit notak mi vyskoči okno unable to initalize PSSdK library nevíte co to znamená??

a) Goto 'Start', 'All Programs' 'Xlink Kai' and then RIGHT CLICK on 'Configure Kai', select 'Properties' then the 'Compatibilty tab'.

b) Select the 'Run this program in compatibilty mode for: Windows Vista (Service Pack 1)' then check the 'Run this program as an administrator' box under 'Privilege Level', hit 'Apply', then 'Save':

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumim anglicky nešlo yb to česky?

a co tak pozriet prispevky ??? o par prispevkov vyssie som pisal ako to vyriesit :

ja som zase mal problem ze pri spusteni mi vyhodilo error PSSDK_dll daco take no troska som pogooglil a prisiel som na to ze ked mate windows 7 tak treba na exac dat kompatibilitu windows xp sp 2 a spustit ako spravca .. a potom mi to uz ide spustit .

tak nabuduce troska pozeraj a potom pis . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som zase mal problem ze pri spusteni mi vyhodilo error dsjsk SSDK_dll daco take no troska som pogooglil a prisiel som na to ze ked mate windows 7 tak treba na exac dat kompatibilitu windows xp sp 2 a spustit ako spravca .. a potom mi to uz ide spustit .
jak to mam udelat na exac dat bla bla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to vyriesil troska inac nespustam to ani cez wifi usb ani cez router a ani cez wifi kartu v pc .. ale spustam to pomocou usb pluginu pre psp .... potom sa spusti aplikacia jedna v pc a nastavim tam ze sietovka co je v pc bude podporovat ten xlink kai .... no zatial to ide vsetko jak ma len nemam otestovanu ziadnu hru este .... llebo ako pozeram tak sa to ani moc neoplati kedze stranse malo ludi tam je .... denne online cca 500 ludi stoho 300-400 hra monster hunter ... aj to su japonci ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to vyriesil troska inac nespustam to ani cez wifi usb ani cez router a ani cez wifi kartu v pc .. ale spustam to pomocou usb pluginu pre psp .... potom sa spusti aplikacia jedna v pc a nastavim tam ze sietovka co je v pc bude podporovat ten xlink kai ........

Jakej plugin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to stymto navodom nijak nesuvisi ja len vravim ze ja to mam zrobene cez usb plugin sa to vola presnejsie adhocusb tak nejako ... a nepotrebujem wifi ani wifi usb ale cez usb si spojim s pc programom nastavim sietovku a uz len spustim xlink kai .. no len to este nemam oskusane ci to funguje lebo ako som pisal je tam starsne malo ludi aby sa tma dalo daco hrat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych všecko měl akorát jedna blbost...Když si nastavim na jakou chci hru tak v PSP du do tý hry-> Ad-hoc a dam např Join a v tom prográmku bo co to je se prostě nezobrazí čára se signálem nebo tak něco a tak nemůžu hrát.Nevíte čim to je? všecko mam nastavený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to vyriesil troska inac nespustam to ani cez wifi usb ani cez router a ani cez wifi kartu v pc .. ale spustam to pomocou usb pluginu pre psp .... potom sa spusti aplikacia jedna v pc a nastavim tam ze sietovka co je v pc bude podporovat ten xlink kai .... no zatial to ide vsetko jak ma len nemam otestovanu ziadnu hru este .... llebo ako pozeram tak sa to ani moc neoplati kedze stranse malo ludi tam je .... denne online cca 500 ludi stoho 300-400 hra monster hunter ... aj to su japonci ....

ja som to tiez skusal vcera cez ten adhoctousb plugin ale ten bridge.exe nie a nie mi rozoznat psp :( a pritom mam vsetko nainstalovane, aj psp type b :/

inac ten navod je tu:

http://pspiso.com/showthread.php?t=761342

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu