Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pořebuju poradit prosím


MelvinHarris

Otázka

Dnes jsem si koupil Xbox 360 + HDD + GTA 4 a je to skvělý,..do teď jsem byl pc hráč a musím říct, že konzole je uplně něco jinýho.

Ale mám menší problém,..když dám do mechaniky originální disk s filmem dvd tak mě to načte a film se v pohodě přehraje,..ale když tam dám film dvd, který mám vypálený tak mě to napíše '' attempting to read disk '' a proto se ptám,..jestli se tam mají stáhnout nějaký codeky nebo co nebo to prostě vypalovaný filmy dvd nebo i divx - avi,..nepřehraje ?

A když jsem u toho stahování na konzoly tak mě to stáhlo nějaký update ( aktualizaci ) ,..ale nevím jak se třeba stahujou dema nebo tak,..nemusí na to být ta gold karta nebo něco nebo nějaký číslo,..? ale žádný jsem nedostal asi,...za odpovědi předem díky,..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dnes jsem si koupil Xbox 360 + HDD + GTA 4 a je to skvělý,..do teď jsem byl pc hráč a musím říct, že konzole je uplně něco jinýho.

Ale mám menší problém,..když dám do mechaniky originální disk s filmem dvd tak mě to načte a film se v pohodě přehraje,..ale když tam dám film dvd, který mám vypálený tak mě to napíše '' attempting to read disk '' a proto se ptám,..jestli se tam mají stáhnout nějaký codeky nebo co nebo to prostě vypalovaný filmy dvd nebo i divx - avi,..nepřehraje ?

A když jsem u toho stahování na konzoly tak mě to stáhlo nějaký update ( aktualizaci ) ,..ale nevím jak se třeba stahujou dema nebo tak,..nemusí na to být ta gold karta nebo něco nebo nějaký číslo,..? ale žádný jsem nedostal asi,...za odpovědi předem díky,..:)

Nevím jestli nějak souvisí ten vypálenej film s tím, že nemáš flash ... Ale každopádně vím, že na Avi potřebuješ připojít Xko k netu, a stáhnout kodeky, That´s all ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já teda nevím, ale podle mě avi v xboxu nepřehraješ, pouze mpeg, či klasika DVD, ale pokud se pletu, tak mě opravte.

Co se týče toho stahování dem, přídavků ke hrám apod, tak potřebuješ si vytvořit live účet, ale musíš si za svojí zemi vybrat zahraničí, buď doporučuji USA, nebo UK. Každý nově zaregistrovaný účet/konzole má 1 měsíc gold účtu zdarma, takže takto můžeš vyzkoušet všechny možnosti gold účtu, pak případně koupit na další měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se přihlásil na live a stáhnul nějaký kodeky,..divx - avi mě chodí bezproblému,..ale dvd nemohu pořád rozchodit,..tak to je fajn ten gold účet na jeden měsíc zdarma,.no ale stejnak si ho budu potom platit,..jinak díky za rady a já jdu mastit gta 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu