Jump to content

Potřebuji radu...je tu někdo majitelem HTC Touch Diamond?

will
 Share

Recommended Posts

jde o tohle:

potřebuju vědět jestli jde v menu GPS zadat VYHLEDÁVÁNÍ PODLE GPS souřadnic

......zkrátka jestli lze hledat podle souřadnic.....jestli můžu zadat souřadnice a podle nich jet....

Dělal jsem ve firmě projekt na vyhledávání jistých míst aby se nemuseli pořád pracně hledat...

Zkrátka najdu to místo a kouknu na GPS a opíšu souřadnice do papírů a pak do PC....

A až tam zase pojedu musím zadat do PDA souřadnice které mě tam dovedou....

Jedná se o nákupu několika set přístrojů a já navrhuju HTC Dimond.....a musím vědět jestli to tak lze.....díky

jde o tohle:

potřebuju vědět jestli jde v menu GPS zadat VYHLEDÁVÁNÍ PODLE GPS souřadnic

......zkrátka jestli lze hledat podle souřadnic.....jestli můžu zadat souřadnice a podle nich jet....

Dělal jsem ve firmě projekt na vyhledávání jistých míst aby se nemuseli pořád pracně hledat...

Zkrátka najdu to místo a kouknu na GPS a opíšu souřadnice do papírů a pak do PC....

A až tam zase pojedu musím zadat do PDA souřadnice které mě tam dovedou....

Jedná se o nákupu několika set přístrojů a já navrhuju HTC Dimond.....a musím vědět jestli to tak lze.....díky

zalezi na softu co si nahrajes do diamondu/pda/gps, znamej to ma a pouziva iGO a tam to prej de. (TomTom prej nedoporucuje ze se mu nelibil :D) a Destinator a Sygic ty nezkousel. ale kazdej lepsi soft by to umet mel.

kazdopadne by nebylo na skodu si poridit / pujcit nekde ten vzorek a ten program na gps a vyzkouset a prohlidnout na vlastni oci jestli je to presne co chces. kazdemu vyhovuje neco jine.