Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dotaz ohledně XBL


Silas

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Me nefungoval live protoze sem tam mel CZ republiku a vis co na to zafungovalo dat nastaveni a to uplne dole jako by nejaky restart systemu nebo co to je a potom ti to nabidne jakou chces zemi jestli tohle nepujde tak to mas potom v uctu a ten si budes bud udelat novej nebo 800 microsoft poins

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Silas je možný, že je to podobně jako v mým prípadě, kdy jsme si chtěl stáhnout balíček map do GoW a psalo mi to něco v tom smyslu "you can't download from this location" a někdo tady na fóru mi řekl, že podle IP adresy poznají, že nejsem z UK a nejde to stáhnout. Naštěstí se mi to u jiných věcí zatím nestalo ale je možné, že je to i tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problém je v tom, že jako nepodporovanou zemi si nás MS "přiřadil" k Německu, kde jak známo jsou na Ratingy her magoři (vůbec celej německej národ je divnej..teda kromě pár lidí okolo hudby:D ). To ve výsledku znamená, že si nestáhneš nic s ratingem 18+ resp. vše co má "nálepku" brutality, krve atd. (nevím jak je to s vulgaritou a ostatníma podobnýma serepetičkama). Zatím co je 100% odzkoušený jako nedostupný tak přídavný mapy do GOW, demo Ninja Gaiden II, první gameplay VIDEO!!! GOW (ostatní jdou), arkáda DOOM a Ultimate Mortal Kombat III. Možná toho je víc nevím. Prostě pokud u DLC je uvedenej rating 18+ máte skoro 99%ní jistotu že to v ČR/SR nestáhnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu