Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Certificate utility


Wojtik

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
To když propojite PSP s PS3 tak tam uvidíte souory co si mžete hodit do PSP jako např Hry na PSX.viděl sem to na nějakym videu...jestli se petu tak mě opravte.... :-P
To bude něco jinýho, to je nějakej ten sharing. Ty certifikáty budou mít něco společnýho s bezpečností.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale prd sharing :lol: To je na sdílení her ezi PSP při multiplayeru,ale já sem viděl na videu jak si ten maní stáhnul s PS3 hru na PSX do PS3 HDD pak připojil PSP k PS3 a v tom Certificate utility se mu ty gamesy objevili kliknu na to a začalo kopírování do PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale prd sharing :lol: To je na sdílení her ezi PSP při multiplayeru,ale já sem viděl na videu jak si ten maní stáhnul s PS3 hru na PSX do PS3 HDD pak připojil PSP k PS3 a v tom Certificate utility se mu ty gamesy objevili kliknu na to a začalo kopírování do PSP
Já nemyslel tenhle sharing. Tohle ale bude spíš to remote play, nebo ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale prd sharing :lol: To je na sdílení her ezi PSP při multiplayeru,ale já sem viděl na videu jak si ten maní stáhnul s PS3 hru na PSX do PS3 HDD pak připojil PSP k PS3 a v tom Certificate utility se mu ty gamesy objevili kliknu na to a začalo kopírování do PSP
Já nemyslel tenhle sharing. Tohle ale bude spíš to remote play, nebo ne?
Jo to je remote play, a ty Certificate Utility se mi objevili až po prvním restartu s fw. 3.03 tak já nevim na co to je teda......nikde o tom oficiálně nepsali.......To bude asi něco s bezpečností......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu