Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik vám je?



Recommended Posts

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

By me zajimalo kolik vam je?? Me je 13 a myslim ze mladsiho nenajdete ;)
Mam na tebe takovej dotaz, zažil si ještě termix, když je ti 13? Bylo to něco jako jogurt, já to měl strašně rád když jsem byl malej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim topic o ničem každej to ma napsano pod obrazkem tak proč se ptát me je no15

ak by tu nebolo hlasovanie, tak ciastocne suhlasim, ale to hlasovanie to urobi trosku nazornejsim... mozno este keby bolo detailnejsie, napr. po rokoch... ale aj tak je to celkom pekna statistika... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo kolik vam je?? Me je 13 a myslim ze mladsiho nenajdete ;)
Mam na tebe takovej dotaz, zažil si ještě termix, když je ti 13? Bylo to něco jako jogurt, já to měl strašně rád když jsem byl malej.

jo ja to mel silene rad :D byl to super jogurt...jinak me je taky 13 ale za 3 mesice 14(konecne :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo kolik vam je?? Me je 13 a myslim ze mladsiho nenajdete ;)
Mam na tebe takovej dotaz, zažil si ještě termix, když je ti 13? Bylo to něco jako jogurt, já to měl strašně rád když jsem byl malej.

jo ja to mel silene rad :D byl to super jogurt...jinak me je taky 13 ale za 3 mesice 14(konecne :D )

jo, jo dostavali sme ho ve skolce na svacinu :D vanilkovej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15, a jsou tu i mladsi 10 let...Kdysi tu byl jeden kluk BOB 8 mu bylo myslim, ale PSP pak prodal tusim :lol:

Máš sice výbornou paměť, Dutchi, ale BoBovi bylo 7 let asi tak, jako je MorroRovi 101. :lol: BoB je můj kamarád a spolužák od 1. třídy... :wink:

termix nebyl jogurt ale čokoládově smetanový krém! :)

OT: Dělali i jiné příchutě ;)

O čem to mluvíte? Termix se pořád normálně prodává, třeba v Globusu, ale i jinde. :lol: Jahodový, čokoládový, vanilkový...

Není už ale takový, jak si jej pamatuji z dětských let, ta chuť mi přijde jaksi umělá. Buď jsem léty rozežraný kvalitními výrobky, nebo to prostě šidí za účelem maximalizace zisku. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu