Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s fw 3.02 OE-B


suge

Otázka

Mám problem.Provedl jsem upgrade na fw3.02.OE-B.Probehlo to bez problemu presne podle navodu.Vytvoril jsem tam slozku ISO a do ni davam ISO a CSO hry.Jenze mi jdou z osmi her tri.U dalších se mi otevre uvodni obrazovka a kdyz podvrdim krizkem aby jse nahrala mise tak se to sekne a restaruje psp.Taky nemuzu dát do slozky iso vic jak jednu hru.Pokud tam dám dve tak ta druha se neukáže a nebo nejde spustit.Je mozny ze jsou terba špatně stažene,ale proč se teda objevuje ta uvodni obrazovka.Takhle se chová třeba Tekken,nebo GTA.Nevim co delam špatně.PSP mam od Vanoc.

Dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

podle me musi jit vsechny iso bez dh na 3.02oe-b....mne zatim sly vsechny...asi 10-15 her jsem uz zkousel a bez problemu....musis mit vlozene umd (pokud si v configu nepovolis use no umd), pak taky musis do ISO kopirovat opravdu iso a ne rary!!! a pak musis mit vytvorene v x:/psp adresare GAME,GAME150 a GAME271

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a pak musis mit vytvorene v x:/psp adresare GAME,GAME150 a GAME271

ja to tam vytvoreny nemam a slape mi to vsechno vpoho...jen to GAME..alke tam cpu ps1 hry....

....zkus treba zformatovat kartu a pak to tam hodit...

....me taky jdou zatim vsechny hry co sem zkusil....kolem 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
btw...psx hry me nenadchly...zkousel jsem gran turismo a fakt nic moc...hrozna grafika...kam se hrabe na ridge racer

LOL a cos cekal od hry ktera je stara aspon 6 let :D....jinak ja rikam furt ze nejde o grafiku ale o to jak te ta hra chytne...ted mam rozehrany vagrant story...kdyz sem to zapnul tak sem se malem lekl tech megavelkejch pixelu ...ale vpoho :) hraju to dal :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám problem.Provedl jsem upgrade na fw3.02.OE-B.Probehlo to bez problemu presne podle navodu.Vytvoril jsem tam slozku ISO a do ni davam ISO a CSO hry.Jenze mi jdou z osmi her tri.U dalších se mi otevre uvodni obrazovka a kdyz podvrdim krizkem aby jse nahrala mise tak se to sekne a restaruje psp.Taky nemuzu dát do slozky iso vic jak jednu hru.Pokud tam dám dve tak ta druha se neukáže a nebo nejde spustit.Je mozny ze jsou terba špatně stažene,ale proč se teda objevuje ta uvodni obrazovka.Takhle se chová třeba Tekken,nebo GTA.Nevim co delam špatně.PSP mam od Vanoc.

Dík za pomoc

Asi si v recovery musíš dát USE NO UMD -> Disabled a při spouštění hry vložit nějaký UMD, zkus to. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu