Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s fw 3.02 OE-B


suge

Otázka

Mám problem.Provedl jsem upgrade na fw3.02.OE-B.Probehlo to bez problemu presne podle navodu.Vytvoril jsem tam slozku ISO a do ni davam ISO a CSO hry.Jenze mi jdou z osmi her tri.U dalších se mi otevre uvodni obrazovka a kdyz podvrdim krizkem aby jse nahrala mise tak se to sekne a restaruje psp.Taky nemuzu dát do slozky iso vic jak jednu hru.Pokud tam dám dve tak ta druha se neukáže a nebo nejde spustit.Je mozny ze jsou terba špatně stažene,ale proč se teda objevuje ta uvodni obrazovka.Takhle se chová třeba Tekken,nebo GTA.Nevim co delam špatně.PSP mam od Vanoc.

Dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám problem.Provedl jsem upgrade na fw3.02.OE-B.Probehlo to bez problemu presne podle navodu.Vytvoril jsem tam slozku ISO a do ni davam ISO a CSO hry.Jenze mi jdou z osmi her tri.U dalších se mi otevre uvodni obrazovka a kdyz podvrdim krizkem aby jse nahrala mise tak se to sekne a restaruje psp.Taky nemuzu dát do slozky iso vic jak jednu hru.Pokud tam dám dve tak ta druha se neukáže a nebo nejde spustit.Je mozny ze jsou terba špatně stažene,ale proč se teda objevuje ta uvodni obrazovka.Takhle se chová třeba Tekken,nebo GTA.Nevim co delam špatně.PSP mam od Vanoc.

Dík za pomoc

Mozna spatne stazena hra nebo blbe rozbalena. Kdyz to udelas spatne tak se ti sice uvodni obrazek ukaze ale pak zustane jen cerna obrazovka a PSP se vypne (stalo se mi to taky jednou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám problem.Provedl jsem upgrade na fw3.02.OE-B.Probehlo to bez problemu presne podle navodu.Vytvoril jsem tam slozku ISO a do ni davam ISO a CSO hry.Jenze mi jdou z osmi her tri.U dalších se mi otevre uvodni obrazovka a kdyz podvrdim krizkem aby jse nahrala mise tak se to sekne a restaruje psp.Taky nemuzu dát do slozky iso vic jak jednu hru.Pokud tam dám dve tak ta druha se neukáže a nebo nejde spustit.Je mozny ze jsou terba špatně stažene,ale proč se teda objevuje ta uvodni obrazovka.Takhle se chová třeba Tekken,nebo GTA.Nevim co delam špatně.PSP mam od Vanoc.

Dík za pomoc

Mozna spatne stazena hra nebo blbe rozbalena. Kdyz to udelas spatne tak se ti sice uvodni obrazek ukaze ale pak zustane jen cerna obrazovka a PSP se vypne (stalo se mi to taky jednou).

Ale hovn* je to tim NO-UMD stalo se mi to taky u několika hrar když sem to měl zaplý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já mám taky takovej menší problém .. překonvertoval jsem si PES6 do cso formátu a dal normálně do psp a když pes zapnu tak se mi to normálně rozběhne, nastavim jazyk pak se mi tam ještě ukážou sponzoři ale pak se mi ukáže pouze černá obrazovka u psp.. co s tim ?? mám tam to no umd disable a mám fw 3,02 oe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle mi dela spousta her a nevim co stím.Mohl by zde někdo dat link na ten convertor z iso na cso?Taky by mě zajimalo jestli muzu přejít z 3.02 oe-b zpět na 1.5,popřípadě bych potřeboval nejaky devhook ktery běží pod 3.02.Ted jsem stahl Spidermana a taky jde jen uvodni obrazovka.Už jsem z toho zoufalý,nevím jak dal.Všechno co jste mi poradili jsem vyzkoušel,ale nepomohlo nic.Díky všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu