Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WIFI hry - TURNAJe


Guest Kyssi

Recommended Posts

abito: rofl.. prej CD xD .. zjisti si tvoji IP tveho routeru a zadej ji do browseru a nakonfiguruj ho ;)

jo zalezi na tom jak ktery tak jak jsem psal sem konfiguroval router od dlinku na kamosove pc (doma mam wifi kartu v pc)kazdopadne se podivej do manualu k tomu routeru nebo hledej cislo toho routeru na netu tam se dostanes k nejake dokumentaci ci necemu uzitecnymu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

omg.. tak se k tomu routeru pripoj pres LAN ne?! Jak jsi k nemu pripojeny ted?

.. Pokud jsi uz ted pripojeny pres LAN, tak jen zjisti IP brany a to bude IP toho routeru, tak tu IP dej do prohlizece a nakonfiguruj ho.. :roll:

.. mozna se na to vybodni, sorry, ale pokud nezvladas ani zaklady site, tak se neni o cem bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl sem vas připojene, ale nechtělo se mi nic načíst... pořád že to vyhledává, ikona aktivních přátel svítila (blikala) ale nenatáhlo to nikoho.. po chvilce se změnil nápis na:

searching for opponents. Please wait a moment. It is possible that you may not be able to gather four people...

nechápu to, před tím sem hrál a pohoda....

kdyžtak zahrejte spolu a řekněte pak dojmy a jak to skončilo :), jak tak koukám, tak zase rozvrtat celej komp (teda spiš router..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je dnešek uplně divnej den... wifi mi na DSku včera nejel...hopla, dneska sem do toho nevrtal ani nic neměnil a ono to jede..

chci si zahrát dotu a hopla - novej patch stáhnu..a hopla, nejde mi nainstalovat (i když dělám co dělám)

chci teda hrát přčez wifi s vama a hopl.. nejde to...

verze hry by měla byt podle mě jedno, hlavní je, jestli podporuje wifi - podporuje... friend cody opsane mame.. a stejně nespoji.

teďka mě to už nespojí s nikym ani z japonska, total kaput..jen doufa, že to neni tah od nintenda na piráty... to by mě .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je dnešek uplně divnej den... wifi mi na DSku včera nejel...hopla, dneska sem do toho nevrtal ani nic neměnil a ono to jede..

chci si zahrát dotu a hopla - novej patch stáhnu..a hopla, nejde mi nainstalovat (i když dělám co dělám)

chci teda hrát přčez wifi s vama a hopl.. nejde to...

verze hry by měla byt podle mě jedno, hlavní je, jestli podporuje wifi - podporuje... friend cody opsane mame.. a stejně nespoji.

teďka mě to už nespojí s nikym ani z japonska, total kaput..jen doufa, že to neni tah od nintenda na piráty... to by mě .....

me to same.Tak sem zapnul normalne worldwide a zahral sem si s nejakym patrikem :D nevim odkud ... nevim proc to nede spojit s nama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOžná pokud tu má někdo originálku mariokart tak by mohl vyzkoušet a poreferovat jestli to nejde jenom nám pirátům a nebo všem..

případěn bychom mohli zkusit jinou hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych s vámi Maria zapařil. Můj kódek: 236370-527087. Jo a když dáte hledat lidi přes worldwide tak vám to hledá přes celý svět ... Nejčastěji rusáky a američany jelikož mají stejnou verzi hry (US, EUR má málo lidí), když to lidi nenajde ve stejné verzi, změní se vám nahoře ty kecy a hledá to lidi všude ... S kámošema hrajete když dáte hledat jen v přátelích, ale prej to hledá i 5 minut :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak byl si přidanej,

jinak díkec, to o té změně verze sem nevěděl a je to pěkné rozšíření + ani sem to nestopoval jak dlouho sme se hledali.. a nenašli :-(

tak kdy to testneme? co třeba: tato sobota ve 20 hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kdy vidíš návrat wifi?

jinak chtělo by to aspoň abychom byli 3-4 ... aby to mělo větší výpovědní hodnotu...

No tak to nevím nejdřív musím zjistit kde je problém (vyzkoušet jiný zdroj případně jiný procák).(Na starém pc mam bohužel zdroj bez přídavného napájení pro procák takže to nevyzkousim)A pak se podle toho zařídit.Určitě to bude otázka minimálně týdne možná i týdnů.Až zjistim kde je problém tak se podle toho zařídím (pokud to bude jen zdroj tak koupim wifi router(chci jeste kupovat notebooka) pokud neco horsiho tak wifi router bude muset pockat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to nevím nejdřív musím zjistit kde je problém (vyzkoušet jiný zdroj případně jiný procák).(Na starém pc mam bohužel zdroj bez přídavného napájení pro procák takže to nevyzkousim)A pak se podle toho zařídit.Určitě to bude otázka minimálně týdne možná i týdnů.Až zjistim kde je problém tak se podle toho zařídím (pokud to bude jen zdroj tak koupim wifi router(chci jeste kupovat notebooka) pokud neco horsiho tak wifi router bude muset pockat).

jasný

klidně bych zahrál s vámi ale mě vůbec nejde zjistit ten code xD hledal jsem všude xD

(jinak bych zahrál hlavně ten Metroid)

dneska už to nestihnu, ale popíšu ti ráno nebo někdy v průběhu SOBOTY kde se zjišťují ty FC u maria, metroida a worms... Ale teďka už fakt ne, musim jit spat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda, bude to takový pěkný začátek školního roku pokud se to povede rozjet...

ale MUSÍ SE TO POVÉST! PSPčkaři hrají o 106 a DSskaři ....... ticho po pěšině...

(jedu kouknout na korunovační klenoty do znojma, tak ten návod hodim později)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co třeba NFS pro street? ...

3222-7966-6153

EDIT: zjistil jsem max bombermana

2106-1055-4466

EDIT2: tak jsme našel i metroid xD

0989-4139-6578

EDIT3: worms open warfare 2

4210-6407-8059

seš už taky editnutej a k tomu mariokart:

zjištění FC u mariokart: zapnout hru mario kart -> nintendo WFC -> Friend Code -> Confirm friend code -> ukáže se ti na horní obrazovce: Your frined code is a pak pod tím tabulka s tím kódem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu