Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WIFI hry - TURNAJe


Guest Kyssi

Recommended Posts

.. jinak, ted o skolnim roce bych mel mit cas vzdy spise k veceru..
Tak to asi vsichni :) btw zkousel sem ty needy a maji peknou grafiku ale to nejdulezitejsi - auta ma tu grafiku odflaklou .... jinak je to docela ok.Ale zqatim zavoidni hra u mne vede Asphalt urban GT 2 (a samozrejme mario kart).Zkusim toho grida ale nic moc dobryho sem o nem neslysel. Co tahle bomberman land touch 2 ??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nesekalo se nic, zavod to byl skvelej :D Urcite bych dnes kolem 20h dal, pokud bychom se sesli na ChatBoxu, chce to vice hracu, nez dva. Mozna bych dal i Mario Kart ;)

Nejvic me mrzi, ze nelze hrat N+ po internetu - v singlu to neni tak super (a na DS me to moc nebavi) - ale dnes jsem to hral na PSP s kamosem pres AdHoc a musim rici, ze at jsme zvolili jakykoliv herni mod, vzdy to byla super zabava! (jen skoda, ze neslo zvolit vice misi, nez 5 pro jednu hru a ze nesla jedna mise ihned po skonceni opakovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesekalo se nic, zavod to byl skvelej :D Urcite bych dnes kolem 20h dal, pokud bychom se sesli na ChatBoxu, chce to vice hracu, nez dva. Mozna bych dal i Mario Kart ;)

Nejvic me mrzi, ze nelze hrat N+ po internetu - v singlu to neni tak super (a na DS me to moc nebavi) - ale dnes jsem to hral na PSP s kamosem pres AdHoc a musim rici, ze at jsme zvolili jakykoliv herni mod, vzdy to byla super zabava! (jen skoda, ze neslo zvolit vice misi, nez 5 pro jednu hru a ze nesla jedna mise ihned po skonceni opakovat)

taky mě to celkem nasralo ... je to good hra jsem skoro n konci ale už to začíná být brutálně těžký :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl sem na včelách :-(

jak dlouho vás to spojovalo? Mě to zase nespojilo. Asi mi to někde něco blokuje - buď router/modem/počítač ... kdo ví. Musim se v tom velmi dukladně pporozhlédnout, ale zase mam strach abych si to nerozhodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl sem na včelách :-(

jak dlouho vás to spojovalo? Mě to zase nespojilo. Asi mi to někde něco blokuje - buď router/modem/počítač ... kdo ví. Musim se v tom velmi dukladně pporozhlédnout, ale zase mam strach abych si to nerozhodil.

já a anonymous jsme hráli EU verzi a hned připojeni... uplně bez problémů

jestli ti jsou v pořádku ostatní hry tak nebude chyba v routeru/modemu/počítači

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No GRID jsem hrali US verzi zrovna - protoze EU neni..

.. jinak samozrejme take stahuji jen EU, kdyz je to mozne. Uz se tu resilo, ze jsou problemy s hranim v MP s rozlicnymi verzemi.

Už je i EU verze : http://gbatemp.net/index.php?showtopic=102848

Jinak pořádat turnaje na DSku mi přijde jako šílenost, bývá problém zorganizovat turnaj pro PSP hráče (kterých je u nás odhadem tak 30x víc), kdy prostě není dost lidí. Každopádně hodně štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super, pak kdyžtak hoď FC na grid racer...

já už sem taky pokročil - blokoje mi to router, musim nějak otevřít port na počítač ze kterého mám wifi

hele ja asi teda stahnu naky ty hry EU verze (to mi asi vygeneruje jiny FC). Tak jak se teda dohodneme na verze na jakou hru jakou verzi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja asi teda stahnu naky ty hry EU verze (to mi asi vygeneruje jiny FC). Tak jak se teda dohodneme na verze na jakou hru jakou verzi ?

Je to jednoduche, uz jsme se dohadovali.. Pro vsechny hry, ktere by jsi s nami chtel hrat po multiplayeru, tak EU verze, pokud neni, tak US..

Ja stahuji z romulation.net, tam jsou vetsinou vsechny verze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu