Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

T-mobile 4Gmodem a Xbox360


j2x

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

4G modem mám taky. Norálně připoj do usb na kompu. V síťových připojeních u ikonky toho připojení (APN Internet (4G modem V2 USB,....) ve vlastnostech dáš upřesnit a zatrhneš umožnit ostatním uživatelům v síti využívat připojení k internetu tohoto počítače. A pak už jen píchni kabel do xka a do síťovky a mělo by to jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak jestli máš visty tak to ti asi moc neporadím. Spárovat jenom xp s vistou je problém a visty a xko.......

No aspoň ti napíšu jak to mám já s xp. Jak tak koukám tak na xku i na pc mám natvrdo danou IP.

No tak na tom sitovem pripojeni 4g modemu jenom nasdilej to pripojeni.

Na sitaku kam píchneš xko budeš muset zadat ip adresy:

sitak1mf1.th.jpg

No a ty samý adresy opíšeš do xka.

sitakie9.th.jpg

No a snad by to mělo frčet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Operační systém má sloužit pouze k zavádění programů.. A ne se furt drbat se systémovýma hláškama a nastavením.. To nemluvím o nárocích systému na konfiguraci... :roll:
Promin, ale zkousel si je vubec? Jestli mluvis o systemovejch hlaskach jakozto o UAC, tak se da velmi lehce vypnout .. Ano, naroky jsou vyssi nez u XP, XPcka meli taky vyssi naroky nez windows 2000 .. A je to jedine dobre, jelikoz to lidi donuti k upgradu .. Ikdyz proc upgrade, ze, vzdyt sam bill rikal, ze vsem programum musi 64kb pameti bohate stacit.. A jak tu pisete, ze je problem sparovat visty a xko .. Ve vistach je primo windows media center, kterej s xboxem umoznuje spusty veci..

Ale stop ot ..

Zkousel si ty dve pripojeni premostit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak jestli máš visty tak to ti asi moc neporadím. Spárovat jenom xp s vistou je problém a visty a xko.......

No aspoň ti napíšu jak to mám já s xp. Jak tak koukám tak na xku i na pc mám natvrdo danou IP.

No tak na tom sitovem pripojeni 4g modemu jenom nasdilej to pripojeni.

Na sitaku kam píchneš xko budeš muset zadat ip adresy:

sitak1mf1.th.jpg

No a ty samý adresy opíšeš do xka.

sitakie9.th.jpg

No a snad by to mělo frčet.

Odkud si vykouzlil tu výchozí bránu na Xku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Promin, ale zkousel si je vubec? Jestli mluvis o systemovejch hlaskach jakozto o UAC, tak se da velmi lehce vypnout .. Ano, naroky jsou vyssi nez u XP, XPcka meli taky vyssi naroky nez windows 2000 .. A je to jedine dobre, jelikoz to lidi donuti k upgradu .. Ikdyz proc upgrade, ze, vzdyt sam bill rikal, ze vsem programum musi 64kb pameti bohate stacit.. A jak tu pisete, ze je problem sparovat visty a xko .. Ve vistach je primo windows media center, kterej s xboxem umoznuje spusty veci..

Ale stop ot ..

Zkousel si ty dve pripojeni premostit?

Ono když má notebook, tak ten upgrade zas tak jednoduchý není..:D A spárování Xbox s Vistou určitě jde, ale ne u Vista Home Basic, kde není WMCenter součástí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jinak, jak by to melo jit (mam to tak ja, sice ne s modemem ale s wifinou, je to skoro to samy):

dejme tomu, ze sit s nazvem c01 je modem, c02 je sitovka propojena s xboxem .. Na pripojeni c02 (a na xboxu) by melo stacit nastavit ziskat adresu ze serveru dhcp .. Potom, pokud mas XPcka (ted prave sem na ntb, s XP) vybrat pripojeni c01 a c02 (normalne je oznacit mysi), dat pravy tlacitko a volbu Premostit pripojeni .. XPcka by si to meli zaridit a melo by to jet .. Ve viste je to urcite taky, ale jak rikam, z hlavy si nepamatuju kde a ted na nich nejsem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jinak, jak by to melo jit (mam to tak ja, sice ne s modemem ale s wifinou, je to skoro to samy):

dejme tomu, ze sit s nazvem c01 je modem, c02 je sitovka propojena s xboxem .. Na pripojeni c02 (a na xboxu) by melo stacit nastavit ziskat adresu ze serveru dhcp .. Potom, pokud mas XPcka (ted prave sem na ntb, s XP) vybrat pripojeni c01 a c02 (normalne je oznacit mysi), dat pravy tlacitko a volbu Premostit pripojeni .. XPcka by si to meli zaridit a melo by to jet .. Ve viste je to urcite taky, ale jak rikam, z hlavy si nepamatuju kde a ted na nich nejsem..

Je blbost to mostit, staci aktivovat sdileni..

.. btw, zdravim Vistare a velkeho fanouska Billa, tak hlavne, ze vsichni potrebujeme updatovat PC, protoze na nich stejne delame jen kancelarske veci + internet + IM + nejake to programovani ci grafiku.. Asi jsem zvlastni, ale diky tomu, ze jsem nesjel po Billove vlne mi stale krasne dostacuje 800MHz a nemusim byt mezi beranky konzumu.. Krasne mi na tom jede vse co vyse potrebuji - pokud clovek nehraje na notebooku/PC hry, nepotrebuje updatovat a na programy (dnesni) mu bohate staci 800MHz 256MB RAM a 8MB grafika - ja jsem toho jasnym dukazem.. To ze Visty zbytecne vytezuje HW uz je vec druha..

ad.. neboj, vyzkousel jsem si je, hned Windows Server 08 (prakticky nejvykonejsi Visty - ano, maji i Aero, ackoliv je to serverovy system - paradox?) a maximalne NEspokojenost, prakticky stejne jako wXP s tim rozdilem, ze jsou pomalejsi (i pri vypnutem aero), zerou moc sys prostredku, nejde na nich 1/4 app z XP, maji problemy s driverama (ano i dnes, obycejna realtek zvukovka) a jinak nenabizeji nic noveho - pokud povypinam zhovadilosti typu UAC a radoby firewally.. Basic verze pro uzivatele krom snizeni vykonu nenabizi nic.. Pokud nejsi Hulan, muzes si s nim podat ruce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nic, kazdymu se libi (a neco jinyho mu staci) neco jinyho .. kazdopadne sem takhle velkej flame vyvolat nechtel ;)

btw: mam ntb na podobny konfiguraci jakou popisujes (eee 4g), a visty na nem rozhodne nemam .. ani windows server, ale xpcka predevsim kvuli visual studiu .. bez kteryho se [temer] neobejdu

ale pak mam taky stolni pc na high-end konfiguraci, kde jsou xpcka pomalejsi nez visty (nehlede na to, ze nealokujou celou pamet) .. na notebook je vista v soucasny dobe sebevrazda .. rozhodne nechci vypadat jako nejakej vistar ci billar, jenom mi vadi lide, kteri kopou do vist apod. jenom kvuli tomu, ze si na ne nezvykli, v horsim pripade si na ne ani zvyknout nechteli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ono to je těžký když nenabízí žádné výhody nebo aspoň o žádné nevím.. Dostal jsem je s new notebookem, tak prostě musím bojovat.. Nechci je nějak hanit, ale to co fungovalo na jiných windows OS, tak tady nefunguje.. Všechno je takové "non user friendly". Při současných OS si vždycky vzpomenu na Workbench z Amigy, tam nebyl s ničím nikdy problém a multitasking fachal naplno už v roce 1987.. A kopat do Windows budu, protože nevidím důvod proč ne.. Mrkvosoft kromě DOS a XBOX360 neudělal vůbec nic dobrého:), což ovšem záleží na názoru jedince.. Sorry :-) a dobrou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu