Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Externí HDD


j2x

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Externí harddisc se tváří v podstatě jako flashka, takže by neměl být problém s jakýmkoliv typem. Jenom nevím, jestli není nutný souborový systém FAT32...

Taky záleží co od toho chceš. Jestli používat externí HDD jako HDD xboxu, ukládat na něj dema atd., tak to myslím nepůjde. Opravte mě, jestli se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Externí harddisc se tváří v podstatě jako flashka, takže by neměl být problém s jakýmkoliv typem. Jenom nevím, jestli není nutný souborový systém FAT32...

Taky záleží co od toho chceš. Jestli používat externí HDD jako HDD xboxu, ukládat na něj dema atd., tak to myslím nepůjde. Opravte mě, jestli se pletu.

jj FAT32 je nutný (tj. soubory do 4gb)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No videl jsem par navodu jak pripojit klasicky (2,5" nebo 3,5") disk hoznej v boxu pripojit k Xboxu, ale bylo tam za potreby neco udelat (uz nvm co, ale myslim ze na disk nahrat nejakej program, pak resnout PC, nabootovat ho, atp...). Nejsem si ted jistej uz je to nejaka doba co sem to videl....

P.S. Nemam stim zadny zkusenosti, ja mam svuj origo 200GB HDD, az pujdou instalovat hry na disk tak si koupim ten 120GB HDD, pisu jen to co sem nekde cetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.xboxhacked.hu.cz/ jukni na muj navod jak upravit neroginalni hdd (: tvari se potom jako originalni na boxe....je to jenom stary prelozeny navod, nazarucuju ze v poradku pofrci ale podle vseho z toho webu co sem prekladal by vsechno melo jet jak ma... (:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu