Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DriftCity


Zavorka

Recommended Posts

zdar mozete si ma pridat EpiC_sk

a mozte to tu nejako aktualizovat nech si pridam vsetkych co to tu hravaju?

tak po prvej noci hrania zhruba 7-8 hodin som sa dostal na lvl 19 nejakych 35 000 a okolo tych 200 gold coins do crew tak potom ked budete v hre si ma pridajte do priatelov...rozoslal som vsetkym pozvanky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hraje ještě někdo ... dostal jsem lepší PC tak mi to už jede v pohodě xD mám už asi 28level a kupil jsem si Moster V4 xD z V5 jsem nic nemohl (subaru nebylo na prodej) a ostatní potřebovali min. 31 level :( co vy? xD už jsem založil Crew ale dal jsem blbej název takže 10k v háji a musím čekat ještě pár hodin než založim novou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem začal a momentálně sem na tom takhle:

  • ID: Sysasysa
  • Current Car: SS
  • Level: 7
  • Exp: 1 241
  • Current Mito: 2 728
    Jediný co mi vadí je že mi to laguje na mym PC trochu. Jak se menuje ten váš CREW že bych se přidal?

crew budu zakládat za chvíli :D a chtěl bych abyste mi pak těch pár mito vrátili xD 10k je pro mě moc xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se optat??udelal jsem jen asi 3lvl..ale vubec nevim,kde zjistim kolik mam penez atp..jak se pridam do crew atd atd..nejak tomu nechapu :D mohl by mi to nekdo polopaticky vysvetlit??:D

jen tak mimorec..Zavorka..nadhernej avatar..myslim ze se vysplhnes mezi nejlepsi avatary na foru :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rosa: Tak zkus napsat na jejich fórum. tam budou vědět víc než my.

@Fenix: Jestli myslíš že tam nemůžeš kliknout na žádnej závod, tak musíš vlevo vybrat jinou třídu, protože standartně to otevře okno pro V3-V6 auta myslim.

EDIT: Tak sem už pokročil:

  • ID: Sysasysa
  • Current Car: V4 Monster
  • Level: 25
  • Exp: 17 053
  • Current Mito: 5 765
    EDIT2: Hrajete to nekdo?? Zavroku mam ve friendech, ale ani jednou sem ho tam nepotkal. Kdy to hrajete jestli vubec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu