Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Helpiq z wifi ...


bobo

Otázka

nebudu se rozepisovat,jednoduse : nefunguje mi wifi. Kdyz dam hledat AP tak mi to najde , ale kdyz se chci pripojit tak mi to napise

A connection error has occured.(8040D07)

muze to byt poskozenim wifi v psp ? cetl jsem nekde ze je to docela nachylne na narazy a vsechno ... muzete plz nekdo rict kdo ma s tim skusenosti ?

edit : jinak mam router z wifi takze to ficim pres nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nebudu se rozepisovat,jednoduse : nefunguje mi wifi. Kdyz dam hledat AP tak mi to najde , ale kdyz se chci pripojit tak mi to napise

A connection error has occured.(8040D07)

muze to byt poskozenim wifi v psp ? cetl jsem nekde ze je to docela nachylne na narazy a vsechno ... muzete plz nekdo rict kdo ma s tim skusenosti ?

edit : jinak mam router z wifi takze to ficim pres nej

No a fungovalo ti to někdy?Já musel nastavit IP a tak manuálně...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

fungoval , dokonce jsem si dal wep key ... a kdyz sedim vedle modemu a pise mi to tak to uz je vazne divne ... myslim ze signal je dobry ... je to na reklamaci ? mozna bych mel skusit najit jiny AP abych si to vyskousel ... jinak nemate nekdo skusenosti z poskozenym wifi u psp ? :( nebo proste cokoli vas napadne budu vdecny za cokoli :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim lidi. Nechcu kvuli tomu zakladat nove tema, ale..

chci si poridit wifi, bud usb key, ale to sem uvazoval, ze kbych chtel treba s postele serfovat na netu pres psp, a musel bych mejt zaplej komp. Nevite jeslti existuje nejakej router nebo podobna vec, ktera by umoznovala serfovat pri vyplim kompu? Mam net od UPC , takze mam tu modem, z modemu vede LAN do PC. Slo by to tak, ze by LAN kabel sel stoho modemu do routeru, a z routeru do pc? Pak bych nemusel mejt zaplej pc, ale jen ten router. Vite nekdo jak na to?? Diky za kazdy ohlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu