Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Counter Strike (Frag Record)


shadow.wizard

Recommended Posts

nic moc ale todle sem si dal před chvílí proti nejtěším BOTům z NETu a ve hře jsem je nastavil na druhou nejtěší úroveň ..takže docela mazec ..chvílí mě dávali ale pak jsem se rozjel...

2School Killer:ty máš STEAM nebo NONSTEAM domluvíme se a dáme nějakou pařbu... co říkáš ;) :twisted: :!:

mam STEAM takze zaroven i NS jo muzeme zaparit kdyz tak na mim severu :-)

NS - myslíš natural selection? To taky hraju, daleko lepší než cs

ns mysli podle me non-steam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
no skusim, idem na vec

zapni konzolu tymto ";" a napis bot_add ct/t a idu ti ale nastav si predtym mp_limitteams 0 a mp_autoteambalance 0 , restart (sv_restartround 1) az potom nahod botov pokial ich mas nainstalovanych pre lepsi chod Cska si nastav cl_cmdrate 101 a cl_updaterate 101 a rate 25000. ak ces aby sa ti nerozsirovalo mierenie napis cl_dynamiccroshair 0 , peniaze mp_startmoney a napis si sumu restart a nabehnu ti , sa mi vid to je asi vse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shadow neuraz sa ale na botoch dat take skore je dost lahke a este ked mas botov pri sebe no neviem no ale inak pekne ked hravam dakedy proti botom tak 1 sam proti 10 asi a tak vecsinou 100 ku 0 1zd4ynd.jpg

boti mohou mit i pomerne velkou obtiznost tys si je dal asi na nejlehci obtiznost a ten tvuj obrazek je taky zajimavej mas skore 100:0

Boti nemaji skoro zadne smrti ten prvni ma 1Frag a ty mas smrti nula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu