Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hrat palene hry na PS2.


Recommended Posts

  • 1 month later...

PS2 Swap Magic dobra vecicka.Taky pouzivam...ale jedina nevyhoda je snad chudaka predniho krytu xD me osbne to teda odtrhnout moc neslo tak sem se nas*** a proste to odtrh a ejhle uz to bylo de to tam dat ani to nepada xD jenom jedna vec na www.hypershop.cz sem si to obednal snad asi 4x a furt nic...kdyz uz sjem to necekal tak to prisloa si po roce coz u me je teda osobne HyperShop nespolehlivej....nekdo muze rikat neco jineho ale proste u me je to nespolehlivej obchod xD ale jendo mu musim nechat aspon to prislo i kdzy po roce...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja tam obednaval 3x a nemel sem problem , vzdy max do peti dnu u me doma...

Ten predni kryt jde blbe sundat to je pravda , ale kdyby s trochu zagooglil nasel bys navod jak to v pohode sundat :D

Jinak ted kazdy resi asi spis zaslepky do novych modelu PS2 slim , tam je celkem sranda ta zaslepka C u toho pantu :D

No clovek pochopi az to koupi , vyhoda je ze neporusis zaruku jako u cipu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

zaslepky jsou na to aby se ti swap magic roztocil s otevreny mi dvirky a vzapeti mohl vyjmou a dat palenou hru spustil a ted teprva muzes zavrit dvirka a tocil dal jelikoz kdyz das hru a otevres to prestane se ti hra tocit ne?

jinac nad tebou mas videa a kdyz to jedno nechas dojet ukazou seti dalsi a mezi nima mas k

cemu to slouzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ahoj jsem tady nová a měla bych jeden dotaz v aukci jsem pořídila ps2 tu "tlustou" je očipovaná,ale stahla jsem si hru na ps2 přes alcohol 120 vypálila image ,ale když ji dám do mechaniky , napíše: please insert playstation or playstation 2 format disk .Nevíte proč to nejde když to má čip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Potom asi cip nema...

A nebo je cip spatne nastaveny , zkus konzoli vypnout a znovu zapnout .

Pozor nedrz moc dlouho tlacitko power a mackej na ovladaci trojuhelnik a kolecko zaroven . Pokud je tam modbo melo by ti najet menu cipu .

Nebo si to spatne vypalila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu dělám co můžu, ale pravděpodobně jsem koupila už dost jetej šmejd chrčí v tom jako když mele z posledního a nenaběhne to, ale zase na druhou stranu media která přišla společně s PS na tom jedou, tak nevím , asi půjde oknem jsou tam samé hry které nehraji a jsou na nic .Každopádně moc děkuji za rychlou reakci :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu