Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Externi zalozni zdroj pro PSP


Acryo

Recommended Posts

Jak tu někdo psal, že 1200 mAh vydrží 6-7 hodin??? Cože? Si spadl z Marsu??? LOL mně vydrží 3 - 4 hodiny při dobrý vůli origo 3600 mAh, tak se vzpamatujte newbie... Ten 10 000 mAh ext. zdroj není FAKE, ta 10 000+ je ;-) odzkoušeno, rozebráno ;-)

1200 mAh mně taky vidrží kolem 6,7 hodin:arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

1200 mAh mne vydrzi asi 6hodin kdyz s tim nic nedelam,kdyz v kuse hraju tak asi 2 hodiny a kdyz cumim na filmiky tak asi 4 hodky.....

a ten zalozni zdroj si urcite koupim baterka 2400 mAh stoji 450,- a zdroj 10 000mAh stoji 800,-???? proste bomba :google:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Má někdo zkušenosti s tím 10 000mAH pls??:psp::psp:

Jo, je to hovadina. 50h to fakt nevydrzi.. Ten, kdo si to takhle krasne prepocita na hodiny a vidi takovy unreal vysledek a stale tomu veri, nemuze byt dusevne zdravi.

Samozrejme 10k mAh je tam pouze natistene.. to je tak vse. Navic je to predrazene. Jak uz tu nekdo psal - baterie jen original od Sony .. Sam mam neznackovou a mohu vam rici, ze se ted (asi po roce) bojim, aby mi nebouchla, jak se nafukuje (a to nemluvim o tom, ze uz po mesici vydrzela mene, nez orig. stara asi 2 roky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to hovadina. 50h to fakt nevydrzi.. Ten, kdo si to takhle krasne prepocita na hodiny a vidi takovy unreal vysledek a stale tomu veri, nemuze byt dusevne zdravi.

Samozrejme 10k mAh je tam pouze natistene.. to je tak vse. Navic je to predrazene. Jak uz tu nekdo psal - baterie jen original od Sony .. Sam mam neznackovou a mohu vam rici, ze se ted (asi po roce) bojim, aby mi nebouchla, jak se nafukuje (a to nemluvim o tom, ze uz po mesici vydrzela mene, nez orig. stara asi 2 roky)

To jsem si myslel. Lepší bude koupit origo. 2200mAh:psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Trochu blbej dotaz kolik max. mAh dělá sony baterky do psp3000??A kde bych ji mohl levně sehnat?:psp:

1200 mAh a můžeš ji sehnat zde za zcela normální cenu - je jistota že je originál a ne žádná napodobenina... http://www.playcentrum.cz/battery-1200mah-sony-psp-slim-481101.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu