Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Google Chrome aneb vyprdněte se na Mozzilu a IE - Nový browser od společnosti Google


ramalamadingdong

Recommended Posts

Na Chrome jsem se poměrně těšil, ale Google mě poměrně zklamal odložením verze pro Linux... Nevidím důvod, který Google vedl k takovému jednání...

To Cejdap: Určitě narážíš na licenční ujednání, ale četl jsem (včera večer mám dojem), že Google uznal chybu a ujednání změní/změnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

google chrome má zatím brutální nedostatky.

Navíc i po odinstalaci špehuje vaše chování na internetu..

(kdybych neměl expertní nastavení některých firewallů, ani bych o tom nevěděl)

Normální fašisti. To je horší jako Apple.

Kradou vám data a vy se rozplýváte nad novým prohlížečem od googlu.

Shrnuto co smrdí:

Licenční fašistická smlouva

Fašistické praktiky

Šmírování

Nerovné jednání s koncovým uživatelem

Chybí doplňky

pro mě absolutní zklamání nejen jako prohlížeče, ale i celé té fašistické organizace google.. Kde jsou ty staré časy.

btw: psáno v afektu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Google bych k Apple neprirovnaval.. Precijen, Google vse nabizi free a Apple kazdou novou verzi za $. Ale je pravda, ze license hodne smrdela - ale ta uz by mela byt opravena a Google uznal chybu (to by Apple nikdy neudelalo)..

.. mohl by jsi prosim upresnit to smirovani? Celkem me to zajima, jestli si Google Chrome v sobe nosi nejakej adware like smejd, tak ma u mne zavreno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. mohl by jsi prosim upresnit to smirovani? Celkem me to zajima, jestli si Google Chrome v sobe nosi nejakej adware like smejd, tak ma u mne zavreno..

Odinstaloval jsem to, ze zhnusení.. Když jsem asi po hodině zapl FF a začal jsem brouzdat, začaly vyskakovat nové divné procesy.. Třeba v moment, kdy jsem si otevřel nějakou oblíbenou - buch: nějaký proces se snaží něco spustit/odeslat atp.. Začal jsem pátrat a zjistil, že je to chrome. (který po seriózní odinstalaci nechává nějaká hovna (asi šmírovací) v systému)

Nejsem profesionál, jen si dávám pozor.. A já jsem to vyhodnotil jako špionážní program.

Jim už nestačí sledovat to množství uživatelů přes vyhledavač.. Už přímo prohlížeč...

Já doporučuji: zatím ruce pryč..

Aneb totalita přichází vždy v jásotu a potlesku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

google chrome má zatím brutální nedostatky.

Navíc i po odinstalaci špehuje vaše chování na internetu..

(kdybych neměl expertní nastavení některých firewallů, ani bych o tom nevěděl)

Normální fašisti. To je horší jako Apple.

Kradou vám data a vy se rozplýváte nad novým prohlížečem od googlu.

Shrnuto co smrdí:

Licenční fašistická smlouva

Fašistické praktiky

Šmírování

Nerovné jednání s koncovým uživatelem

Chybí doplňky

pro mě absolutní zklamání nejen jako prohlížeče, ale i celé té fašistické organizace google.. Kde jsou ty staré časy.

btw: psáno v afektu

Skutečně cosi někam posílá. Když pominu fakt, že po odinstalování Chrome mi Windows vyhodily modrou smrt, zůstal mi tam googleupdate.exe, který se spouští automaticky po zapnutí Pc a nachází se v c:\documents and settings\užvatel\local settings\data aplikací\google\update\googleupdate.exe, který, i když už chrome nemám, odesílá někam data. Teď už si neškrtne. :)

Já zůstávám na FF3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míra: přesně tak, díky za upřesnění..

Také zůstávám u FF..

Spyware od googlu.. To tady ještě nebylo.. I když člověk nikdy neví :/

Fuj já jsem měl Google kdysi rád.. Hodně.. A postupem času to jde pořád dolů.

Nechci aby se z toho stal Apple... :(((

fašisty ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu