Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reconveri Menu fw 3.02 OE-A ...


FeeL

Otázka

Měl jsem fw 1.5 a upgradoval jsem to na 3.02 OE-A . Potom sem spustil psp a podival se do system seting/system information tak jsem tam mel fw 3.02 OE-A . Pak jsem znovu vypnul psp a zapnul držel jsem to R aby se mi spustilo Reconveri menu a nic se nespustilo . No a potom když mi to nešlo tak mi poradily at tam vytvorim slozku PSP/GAME150 tak jsem tam vytvoril slozku game150 a dával do toho homebrew , zapnul psp spustil jsem tu homebrew . Začlo to nabihat . chvili cerna obrazovka a pak se to obevilo znovu v menu . Potom sem to dal do obicejneho game a spustil to tam a stalo se to same. Potom sem tam dal psx game a zase to same uz si fakt nevim rady :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Měl jsem fw 1.5 a upgradoval jsem to na 3.02 OE-A . Potom sem spustil psp a podival se do system seting/system information tak jsem tam mel fw 3.02 OE-A . Pak jsem znovu vypnul psp a zapnul držel jsem to R aby se mi spustilo Reconveri menu a nic se nespustilo . No a potom když mi to nešlo tak mi poradily at tam vytvorim slozku PSP/GAME150 tak jsem tam vytvoril slozku game150 a dával do toho homebrew , zapnul psp spustil jsem tu homebrew . Začlo to nabihat . chvili cerna obrazovka a pak se to obevilo znovu v menu . Potom sem to dal do obicejneho game a spustil to tam a stalo se to same. Potom sem tam dal psx game a zase to same uz si fakt nevim rady :cry:

Poté co sji vytvořil složku GAME150 už ti Recovery nabíhá jak má?

Jinak PSX hry spustíš jen s fw 3.02 OE-B (regulérně).

Co za homebrew spouštíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
BadBoy////prosímtě mohl bys mi nějak lamacky vysvětlit jak na ty hry PSX - nějak to prostě moc nechápu - mám nšjaké stáhnuté,už ty překopané na psp.dík

Máš složku GAME (X:\PSP\GAME\) a do ní kopíruješ PSX hry překonvertované pro PSP (dáváš sem jak ofico, tak neofico hry). Teď jde o to jestli máš ofiko nebo ne-ofico. Ofico mají adresář s názvem např: SLUS1354 a v něm další soubory (případně složky) a ne-ofiko mají jen název hry teď si vymyslím, např: FF8 (a v ní další soubory).

V každém případě je všechny dáváš do složky GAME i se složkami, ve kterých jsou (ale dej si pozor, aby jsi u neofico neměl více složek az sebou, stačí ti složka FFÁ a v ní soubory - EBOOT.PBP a KEYS.BIN) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu