Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2.70 => 2.71


moosi1

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
V pohodě, mě se někdo na PM psal jestli když k tomu připojí cdromku jestli do toho může nainstalovat XPčka...

hehe s tím týpkem bych si chtěl docela pokecat:)

Chceš si je tam taky nacpat?

ne já už je tam mám..zrovna instaluju kodeky a ovladače na grafiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V pohodě, mě se někdo na PM psal jestli když k tomu připojí cdromku jestli do toho může nainstalovat XPčka...

hehe s tím týpkem bych si chtěl docela pokecat:)

Chceš si je tam taky nacpat?

ne já už je tam mám..zrovna instaluju kodeky a ovladače na grafiku

No vidiš já instaluju Longhorny, zájíma mě jestli na tom pude jejich super aero dresign.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar chtěl bych se vás zeptat koupil jsem si PSP a mám tam Firmware 2.82 apotřeboval bych tam nějaký přijatelnější který čte ISO soubory třeba 2.71 a taky mi nevalí UMD mechanika muze to byt tim softwarem nebo je pokazena???
Max downgrade lze provist z 2.80 z jakekoliv verze. Takze zatim mas smulu. Aby ti UMD mechanika fungovala, musis si do ni dat UMD :wink: :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V pohodě, mě se někdo na PM psal jestli když k tomu připojí cdromku jestli do toho může nainstalovat XPčka...

hehe s tím týpkem bych si chtěl docela pokecat:)

Chceš si je tam taky nacpat?

ne já už je tam mám..zrovna instaluju kodeky a ovladače na grafiku

No vidiš já instaluju Longhorny, zájíma mě jestli na tom pude jejich super aero dresign.

název Longhorn uz neni v mode dneska Wista :) ale stejne nejlepsi je Linux :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu