Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight club 3 pls rada


ZAPO

Recommended Posts

cus stah sem midnight club 3 uz 3x a pokazdy od nekud jinud a vzdy mi hra bezi az do te doby nez vlezu do garaze vytunim si auto a pak dam zpet na zavody tak se psp sekne a vypne se. nevite pls nekdo co s tim??

Muj bracha ma stejny problem ja mam fat a vse jde ,ale on ma slim a kdyz si koupi neco v garazi tak se mu to taky vypne. nepomohl ani jiny firmware a ovladac iso ,jedine to zkus stahnout od jinud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych to takhle, jsou jakoby "virtualni" 3 verze...

1.) Po jakim koliv tuningu se sekne

2.) Sekne se jen nekdy, treba kdyz si zmenis u auta "XXX" znacku, ale zase u auta "YYY" jede znacka, ale nejde třeba motor

3.) Plně funkční

-

Btw. V mim uploadu je "2" s tim jsem spokojen, protoze vim ze treba u golfa si nezmenim znakcu a u Vipera nezmenim barvu kol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
zmente si v recovery menu UMD ISO MODE na M33 driver mam CFW 5.00M33 driv mi to nemakalo i L.A remix se hrizal a ted uz ready

oprava.. zmente si v recovery menu umd iso mode na SONY NP 9660 .. to je to nejlepsi, co muzete udelat..

.. a nevim, co jste tam meli predtim, ze to musite takhle menit xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu