Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.03OE-A (Open Edition)


Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky mám 3.02OE-B , komprese PSX je sice pěkná ,ale stejně hry co jsem chtěl na PSP z PSX už mám hotové v ebootu.Tak se ptám, je možné ještě dodatečně tyhle eboot soubory projet kompresí či lze jen při upravě z isa do toho ebootu? jinak jestli ta první možnost, tak přechod na tenhle CF je u mě zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si nainstaloval 3.03 OE-A v domění že si zkomprimuju hry. Zkoušel jsem z ebootu, z ISA a žádné se nezkomprimuje ani při kompresi 9. Prostě původní velikost jakou to má při vypnutí komprese. Nevíte někdo řešení? Nebo máte nějaký balík s potřebnýma souborama na převod? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec,tak jako obvykle - to samé jako u 3.02OB - udělal jsem to dle návodu(3.03) restart a nic.do recovery se dostanu ale ted nevím jak dál - prostě když nemám návod tak jsem nahranej.poradtě prosím někdo a rychle,začínám být zase docela nervní!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový menší problém. Od té doby co mám tento CF tak se mi často PSP sekne, hlavně při zapnutí nějaké hry. Prostě se sekne a musím držet cca. 10 sekund vypínací tlačítko. V XMB se mi taky občas sekne, ale více při hrách. Máte nějaké řešení? Na FW 2.71 přes devhook a FW 3.02 OE-B se mi to tolikrát neseklo. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup je podobný jako pri instalaci 3.02 OE-A

POZOR! - Baterii musíte nabitou nejmene na 75%

1.Skpoírujte oeupdatemaker a oeupdatemaker% do /PSP/GAME když máte 1.50,alebo do /PSP/GAME150 když máte 2.71SE alebo 3.02OE

2.Stáhnite 1.50 a 3.03 update a preneste je do složky oeupdatemaker s názvama 150.PBP a 303.PBP

3.Spuste oeupdatemaker.Vygeneruje vám soubor dxar "DATA.DXAR"

4.Skopírujte 303oeflasher a 303oeflasher% do /PSP/GAME/ když vlasníte 1.50 a když 2.71SE a 3.02OE tak do /PSP/GAME150

5.Preneste DATA.DXAR do 303oeflasher složky

6:Spuste program.když to skočín tak se vás to zeptá jestli chcete resetnou psp,když tak udelate mely by ste mýt 3.03 OE-A

Nové vlastnosti:

-změna fw3.02 na 3.03

-homebrew využívající jádro fw.3.03

-podpora komprese PSOne her

-podpora dekódovaného document.dat (manuál) PSOne her

-opravena chyba UMD-VIDEO Region free

-odstranena chyba grafiky v PAL (na tohle sem prisel ja)

Downlaody:

3.03OE-A

3.03 Update

1.50 Update

Toto je muj první návod na tomto fóru :)

A tady to je:

DSC03107.JPG

díkym oc fachá to v pohodě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam docela problem mi to pise jak dam ten flasher ze nemam zadnej a nebo mam vadnej DXAR soubor ale presto ho mam kde ho mam mit a sam jsem si ho delal tak nevim :( jsem docela nasranej jsem se tak dlouho psichicky pripravoval na update a nic

EDIT//Tak uz nic jsem pouzil MooToov EASY instaler :) moc THX mootoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, můžete mi hodit linky na stáhnutí všech potřebných souborů na předělání z 3.02 OE-B přes OE-A až k vysněnému 3:03 OE-B??

Další dotaz. Na začátku v návodu se píše: 2.Stáhnite 1.50 a 3.03 update a preneste je do složky oeupdatemaker s názvama 150.PBP a 303.PBP

Když mám 3.03 - mám stáhnout pouze ten, nebo i 1.50??

Za třetí a naposled - vše se dělá přes pam. kartu??

Klaním se a dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, můžete mi hodit linky na stáhnutí všech potřebných souborů na předělání z 3.02 OE-B přes OE-A až k vysněnému 3:03 OE-B??

Další dotaz. Na začátku v návodu se píše: 2.Stáhnite 1.50 a 3.03 update a preneste je do složky oeupdatemaker s názvama 150.PBP a 303.PBP

Když mám 3.03 - mám stáhnout pouze ten, nebo i 1.50??

Za třetí a naposled - vše se dělá přes pam. kartu??

Klaním se a dík.

len pre istotu, teraz mas v PSP firmware 3.02 OE-B?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tady na 4 strance jinak ja to delal z 3.02 OE-B na 3.03 OE-A a pak jen up na 3.03 OE-B u te veci od Mootooo je vyhoda ze nemusis delat vlastni DXAR a rovnou updatujes ja to pouzil, protoze mi nak muj vlastni DXAr nefungoval jinak jestli budes chtit poradit tak pisni na ICQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...staci hodit savy a dalsi veci na disk a po upgradu zase zpatky anhrozi pote zadny problemy

suhlasim, len podotknem, ze napriklad moje sejvy maju 22.5MB (o to by neslo), a je to 97 zloziek a v nich 407 prtavych suborov, takze to dost dlho trva, kym to potom nasekam z pocitaca na kartu... a pri kopirovani sa mi zmenili datumy vytvorenia sejvov na datum kopirovania, takze moze byt problem s identifikaciou najnovsieho sejvu, ak ich je viac pre danu hru... ale to su len take malickosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...staci hodit savy a dalsi veci na disk a po upgradu zase zpatky anhrozi pote zadny problemy

suhlasim, len podotknem, ze napriklad moje sejvy maju 22.5MB (o to by neslo), a je to 97 zloziek a v nich 407 prtavych suborov, takze to dost dlho trva, kym to potom nasekam z pocitaca na kartu... a pri kopirovani sa mi zmenili datumy vytvorenia sejvov na datum kopirovania, takze moze byt problem s identifikaciou najnovsieho sejvu, ak ich je viac pre danu hru... ale to su len take malickosti.

to u mne nehrozi mam jich jen par ale thx for it :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu