Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.03OE-A (Open Edition)


Recommended Posts

...staci hodit savy a dalsi veci na disk a po upgradu zase zpatky anhrozi pote zadny problemy

suhlasim, len podotknem, ze napriklad moje sejvy maju 22.5MB (o to by neslo), a je to 97 zloziek a v nich 407 prtavych suborov, takze to dost dlho trva, kym to potom nasekam z pocitaca na kartu... a pri kopirovani sa mi zmenili datumy vytvorenia sejvov na datum kopirovania, takze moze byt problem s identifikaciou najnovsieho sejvu, ak ich je viac pre danu hru... ale to su len take malickosti.

to u mne nehrozi mam jich jen par ale thx for it :)

no jo, mne tych hier preslo PSPckom dost vela... ale uz som tie sejvy trosicku premazal (od bratovych sejvov, kupil si totiz svoje PSP) a dostal som sa na tie cisla, co som tu uviedol... vlastne je to cca 97 sejvov...

Skoda, ze PSP nepomenuva tie save zlozky pekne podla hry, aby bolo jasne, ktory sejv je od ktorej hry... dalo by sa ich pekne zalohovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...staci hodit savy a dalsi veci na disk a po upgradu zase zpatky anhrozi pote zadny problemy

suhlasim, len podotknem, ze napriklad moje sejvy maju 22.5MB (o to by neslo), a je to 97 zloziek a v nich 407 prtavych suborov, takze to dost dlho trva, kym to potom nasekam z pocitaca na kartu... a pri kopirovani sa mi zmenili datumy vytvorenia sejvov na datum kopirovania, takze moze byt problem s identifikaciou najnovsieho sejvu, ak ich je viac pre danu hru... ale to su len take malickosti.

to u mne nehrozi mam jich jen par ale thx for it :)

no jo, mne tych hier preslo PSPckom dost vela... ale uz som tie sejvy trosicku premazal (od bratovych sejvov, kupil si totiz svoje PSP) a dostal som sa na tie cisla, co som tu uviedol... vlastne je to cca 97 sejvov...

Skoda, ze PSP nepomenuva tie save zlozky pekne podla hry, aby bolo jasne, ktory sejv je od ktorej hry... dalo by sa ich pekne zalohovat...

když tu save složku otevřeš na PC, tak tam jsou dva obrázky, a podle nich poznáš, z jaký je to hry. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...staci hodit savy a dalsi veci na disk a po upgradu zase zpatky anhrozi pote zadny problemy

suhlasim, len podotknem, ze napriklad moje sejvy maju 22.5MB (o to by neslo), a je to 97 zloziek a v nich 407 prtavych suborov, takze to dost dlho trva, kym to potom nasekam z pocitaca na kartu... a pri kopirovani sa mi zmenili datumy vytvorenia sejvov na datum kopirovania, takze moze byt problem s identifikaciou najnovsieho sejvu, ak ich je viac pre danu hru... ale to su len take malickosti.

to u mne nehrozi mam jich jen par ale thx for it :)

no jo, mne tych hier preslo PSPckom dost vela... ale uz som tie sejvy trosicku premazal (od bratovych sejvov, kupil si totiz svoje PSP) a dostal som sa na tie cisla, co som tu uviedol... vlastne je to cca 97 sejvov...

Skoda, ze PSP nepomenuva tie save zlozky pekne podla hry, aby bolo jasne, ktory sejv je od ktorej hry... dalo by sa ich pekne zalohovat...

když tu save složku otevřeš na PC, tak tam jsou dva obrázky, a podle nich poznáš, z jaký je to hry. 8)

vidis, moze byt... ja pouzivam vo Windowse zobrazenie "s detailami", takze nahlady mi to nezobrazovalo, a tak som si to nevsimol... vdaka za radu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte si stáhnou přiložený pluginy a zkopírovat složku seplugins na root. Pak před tím, než spustíš hru zmáčkneš notu + trojúhelník a v pravým dolním rohu se ti objevý takt procesoru. EDIT : a ještě skontrolujte v recovery, jestli ty pluginy máte povolený! (do recovery se dostanete, když vypnete psp natvrdo a pak při zapínání podržíte R pak je tam položka plugins, najedete na ní, potvrdíte, a vše by mělo být Enable, jestli ne, učintě tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3Lehké dotazy:

Stáhnite 1.50 a 3.03 update a preneste je do složky oeupdatemaker s názvama 150.PBP a 303.PBP...to znamena přejmenovat přenest, že?

Spuste oeupdatemaker..v psp na kartě v games?

Preneste DATA.DXAR..v jaky složce se mi vytvoří tento soubor?

děkuji za rychlou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3Lehké dotazy:

Stáhnite 1.50 a 3.03 update a preneste je do složky oeupdatemaker s názvama 150.PBP a 303.PBP...to znamena přejmenovat přenest, že?

Spuste oeupdatemaker..v psp na kartě v games?

Preneste DATA.DXAR..v jaky složce se mi vytvoří tento soubor?

děkuji za rychlou odpověď

v oeupdatemaker a zkopíruj to do 303oeflasher... ale už je novej 3.03 OE-C, jdi radši do něj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužete mi pls poradit. Vždy když jsem spustil ten updatemaker tak se mi vyplo psp(ikdyž sem ho měl v nabiječce).Tak jsem si stahl ten turboinstaller, a při spuštění upd na 3.03 OE-A se mi to taky vyplo.Zkoušel jsem to asi 5x a pokaždy to zdechlo. nevite co s tim??? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu