Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nhl 09 problem


ALEX2121

Otázka

vcera sem si stahnul NHL vypalil sem ho a chtel sem ho spustit,vybral sem si jazyk, potom tam bylo nastaveni hrace tak sem to nastavil, pak to melo nekam najet ale hodilo to chybu se to nemuze cist CD tak sem to vytah vycistil a tedka pokazdy po vyberu jazyka se mi to sekne i kdyz sem smaz savy z ulozeni toho hrace tak mi to uz nenajede ani tam jenom k tem jazykum, nevite cim to muze bejt?jinaci hry mi jdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě šlapal bez problému do té doby,než jsem si tam stáhnul nějaký update.Jo a taky jsem se zkoušel připojit k EA.Od té doby vždycky skočil nápis,že disc je nečitelný atd.Smazal jsem všechny savy z NHL 09 a HLAVNĚ jsem vyčistil cache(x,x,LB,RB,x,x) a světe div se,zase to funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kvůli updatu ti to určo neblbne...to by musel být špatně udělán...protože jsem updatoval vždy každou hru

co se týče médií, tak prostě zkus znova vypálit, imationy jsou kvalitní nikdy jsem s nimi neměl nejmenší problém

jinak rad tu máš dost vyzkoušej LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu