Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kviz pro provefionalni znalce PSP!


Jan Holík

Otázka

Mam asi pul roku PSPcko dovezeny kamaradem snad nekde z ameriky... pul roku jsem to vydrzel ale ted bych rad udelal dowgrade na 1,5ku a nevim jak moc si to muzu dovolit. Kdyz jsem to koupil byl tam 2,6 firmware. Vypada to, ze by to mohlo byt OK protoze podle navodu pro lamy jsem zjistil ze vpravo v rohu neni zadne cislo. Jen v leve casti je pod mechanikou male zlate cislo... (viz obrazek) asi IC6001??? newim...

PORADI NEKDO ZKUSENEJ JESTLI TO MUZU NORMALNE DOWGREJDOVAT nebo je to TA-082 deska??? psp_umd.jpg

alespon dnes jsem uspesne zvysil na 2,71 fw z kteryho by snad ten 1.5 sel...

PLS poradte nekdo... at z toho neni BRICK teda cihla muhehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

According to early reports, some people are finding "IC6001" located on the other side of the UMD drive than what is pictured. This is an indicator for TA-081 PCB's...

zdroj: http://pspupdates.qj.net/Undiluted-Platinum-Compatibility-Check-made-Easy-/pg/49/aid/56713

Teda nie je to TA-082.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
According to early reports, some people are finding "IC6001" located on the other side of the UMD drive than what is pictured. This is an indicator for TA-081 PCB's...

zdroj: http://pspupdates.qj.net/Undiluted-Platinum-Compatibility-Check-made-Easy-/pg/49/aid/56713

Teda nie je to TA-082.

PARADA Ty jsi buh!!!!!

Tak ja to teda zkusim nahodit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
... Ja newim kde se to edituje :) jsem se prihlasil dnes poprve :) ...

Prispevok sa edituje tlacidlom "edit", ktore mas vpravo hore v kazdom prispevku, ktory si kedy napisal... 8)

Ak uz po Tebe niekto napisal nejaky dalsi prispevok, tak je seriozne pri editacii uviest do prispevku, co si editoval... alebo jednoducho napisat EDIT: a doplnit informacie, ktore si chcel doplnit.

O doske TA-081 neviem z vlastnej skusenosti nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
... Ja newim kde se to edituje :) jsem se prihlasil dnes poprve :) ...

Prispevok sa edituje tlacidlom "edit", ktore mas vpravo hore v kazdom prispevku, ktory si kedy napisal... 8)

Ak uz po Tebe niekto napisal nejaky dalsi prispevok, tak je seriozne pri editacii uviest do prispevku, co si editoval... alebo jednoducho napisat EDIT: a doplnit informacie, ktore si chcel doplnit.

O doske TA-081 neviem z vlastnej skusenosti nic.

Aha! Diky! Pro dnesek uz to tak necham... inteligentnejsi si to nejspis preberou... muhehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No kluci moji zlati... ted zkousim ten down a moc me to nejde :(

jen jednou asi pri druhym restartu jsem mel tu cervenou obrazovku a pak se to vypnulo... ted uz to po nekolikate znovu poustim a do photo a vyzdy to tam najede chvili to cte a pak se to vypne...

:(

zradaaaa...

tak neni to asi tak uplne easy jaxem si myslel... posstupoval jsem tady podle toho navodu jak delat down z 2.71ky na 1.5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
MEL JSTE NEKDO STEJNEJ PROBLEM?

PSPcko normalne vali a je tam porad 2.71ka

Uz jsem tu cervenou obrazovku parktat znovu dostal ale vzdy se to cca po pul minute vypne a po zapnuti nic...

Mam ten proces uplne zopakovat od nuly vcetne formatu karty???

Zkus to cely znova i s formatem karty . Pred tim ale zkus mit pri spousteni HenD otevrenou Umd mechaniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
MEL JSTE NEKDO STEJNEJ PROBLEM?

PSPcko normalne vali a je tam porad 2.71ka

Uz jsem tu cervenou obrazovku parktat znovu dostal ale vzdy se to cca po pul minute vypne a po zapnuti nic...

Mam ten proces uplne zopakovat od nuly vcetne formatu karty???

myslim ze sem mel, vypojil jsi USB kabel jak si to pak spoustel? mozna to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu