Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Multiplayer.


Kony.cz

Otázka

Ahoj, chtel bych se zeptat. Porad se tedka snazim nejak rozjet multiplayer pres internet. Mam doma notas, ten je pripojen do Internetu pres bezdratovku. Asi to bude pres program Xlink.... ale... ted par otazek

a) spojeni mezi PSP a notasem musi byt ad-hot ????nebo staci ze PSP je pripojeno na Access Point

b) jde hrat multiplayer aji s hrama ISO ???

Diky

PS: Ted se snazim nejak konfigurovat ten Xlink, ale vubec mi nejde ani otevrit konfiguracni stranka, porad se to snazi pripojit na localhost ale nic se nedeje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no a jak tedy, kdyz si chci zahrat nejakou hru multiplayer pres internet.... Bude me teda stacit accesspoint(router) ktery mam doma ??? Je to router Linksys.. A potom jak se budu tedy pripojovat s PSP... Diky za ochotu.. kdyby nekdo mohl pres ICQ bylo by to super... rad bych to sprovoznil. takze pokud bych se pripojoval pres router, tak xlink nebudu vubec potrebovat ??

Tak ted jsem nasel ze jsou hry na infrastrukture multiplayer... super takze mam treba tekken, ted to zkousim, ale porad nemuzu prijit na to jak se pripojit abych mohl snekym hrat..... jsem v online zalozce ale porad nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu