Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi-need help


infe

Otázka

dobry... mam takovej problem s wifi vše jsem udělal podle návodu a nikam se mi nejde připojit , většinou mi to píše a connection error has occurred, the attempt to obtain the ip adress time out. Budu rad za vsechny rady proc by to nemuselo jit jen piste Thx předem za opovevědi :) :wohow: :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak zkoušel jsem to mockrat ale ted jsem byl na mozajce takova restaurace tady měl jsem signal 100 procent .. a wifi key - byl napsany na dverich tak jsem to skkousel a napsalo to co jsem psal nahoře .. a btw jak jsem sel dnes po ceste chytlo mi to nejakyho borce 75 procent signal none key a taky to napsalo to samy tak ja nevim no : )

jo a jak stou IP Adresou rucne to by bylo docela na na hovno psat se vsude spravce site jaka je IP adresa :)

nemuze to byt nejak tím fire warem ?? nebo tim ze jsem si to PSP dovezl z anglie ?

// Anonymous_: Nauc se pouzivat tlacitko EDIT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne tím to určo není možná máš na tom routerů zaple manuální přiřazení DHCP nebo tam máš filtr mac adres skus vypnout všechny zabezpečení. Pokut máš k tomu routeru zapojeny pc dam se podivej na TCP/IP jestei tam máš manuálně nakonfigurované ip pokut ano musis to nakonfigurovat i v psp v tom nastaveni tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo to ja vim ale jak se k tomu mam dostat když doma ted nemam net pac se me posral modem a ani wifi nemam zaplacene a pripojit jsem se skoušel jen v kavarně a kde jsem chytl signál ? :)

PSP by se mělo připoijit bez ohledu toho jesli znám IP adresu nebo ne,takže když jsem věděl Klič fakt nevim proč to neslo :////

nemam si to spíš nějak v PSP v tom prohližeči nějak nastavit ??? nebo tak celkově někde v PCP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemam si to spíš nějak v PSP v tom prohližeči nějak nastavit ??? nebo tak celkově někde v PCP ?

Prohlížeč na to nemá vliv. Pokud memáš přístup k nějaké wifině, kde si můžeš hrát s nastavením (doma), tak nemá smysl zatím nic moc řešit. V té kavárně jsi určitě udělal chybu v nastavení, nebo máš vadné PSP, nebo byl v té chvíli dosažen limit klientů, či stucklý router.. buh ví. Pokud máš známého který má doma wifi router, zkus si s tím pohrát u něj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu