Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co je všechno potřeba?


Vashut

Otázka

Zdravíčko,

chtěl bych se zeptat co všechno budu potřebovat, abych mohl hrát na X360ce ve dvou?

Co už vím a pořídím si:

X360 Arcade

Ovladač

Hru DoA4/VF5

Popřípadě Harddisk 20GB

Jak to u nás vypadá:

Máme TV bez HD s úhlopříčkou kolem 60cm.

Scart nám vede do DVD rekordéru.

Xbox bych mohl umístit asi naležato takže kabely by nebyli problém.

Dodatečná otázka:

Mám doma Router (mám DSko) a nějak jsem nepobral jak je to s hraním online na X360. Musím si kupovat ten Live účet abych mohl hrát online?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak ještě dodatečná informace.

Co se doporučuje dokoupit k X360, aby člověk měl co nejlepší zážitek z hraní?

Samozřejmě mi neříkejte dokoupit lepší TV, to vím, ale to už je otázka větší sumy peněz.

Jinak TV komponent určitě nemáme :/, ale že mi to dalo zabrat zjistit, co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ještě dodatečná informace.

Co se doporučuje dokoupit k X360, aby člověk měl co nejlepší zážitek z hraní?

Samozřejmě mi neříkejte dokoupit lepší TV, to vím, ale to už je otázka větší sumy peněz.

Jinak TV komponent určitě nemáme :/, ale že mi to dalo zabrat zjistit, co to je.

no kdyz nepocitam tu televizi tak treba dobrej zvuk:) a na ovladani her si muzes koupit treba volant nebo mys s klavesnici:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

X360ku si nechci patchovat a pak dostat ban, stejně si chci pořídit dohromady jen 3 hry a myslím, že patch by mě vyšel dráž ;). Pořizuju si to pro hraní s ostatními. Ten live účet :( nj obětuji do toho litříka ročně a můžu se bavit :)

Edit: Jo a to příslušenství ... Takhle: já si ho chci pořizovat až později ... blíže k Vánocům, možná až po nich ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to aby jsi mel po ruce 2x xbox 360

neni duvod.. na reklamaci to posilas stejne pouze konzoli takze HDD nebo pametovku se svym profilem si nechavas doma...

PS: ja mael doma 3 Xka :-)) ted uz jen dve :-)

To je ta X360ka ta strašně poruchová?

ted uz ne... ale ja sem treba zmrsil dve Xka pssst "vlastni vinou" a v pohode sem je obe vyreklamoval :-) jednim protekla destova voda a druhej se nepovedl flash....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě dodatečný dotaz:

Z televizky už nám vede scart do Rekordéru. Dá se koupit rozbočovat scartovej nebo mohu ty kabely zamotat s kabelama z Rekordéru?

jdou pouzit obe moznosti :D;) jak rozbocovac tak zapojeni spolu :D satci kdyz bude mit rekorder 2 scarty;) ale ja to mam radsi na scart-rekorder, xko-component:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu