Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nevite, kde se daji sehnat bocni sedive plasty??


rtepik

Otázka

Ahoj lidi, nevite, kde se daji sehnat bocni sedive plasty?? Delal jsem flash a pri otvirani Xboxu 360 se mi nalomila jedna packa. Ale stejne si nejsem jisty s pripadnou reklamaci, technici od Microsoftu preci musi poznat, ze byl otvirany (napr. mala ryha od sroubovaku na plastu atd.) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to já našel stránkukde se dá sehnat, bohužel je z anglie :samotné plasty za 10 liber alepoštovný je za 8 liber.

https://www.ps2repairs.co.uk/catalog/index.php?cPath=50

EDIT: možná bude lepší ale si to (myslým bočnice) od někoho vypůjčit a pak po reklamaci navrátit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

myslite, ze hodne pri reklamaci berou zretel na takovyhle veci, hlavni je pecet, ne?? no, kazdopadne zatim X slape paradne, penize se mi vlastne vratej na hrach a kdyztak bych to resil servisem za penize, no, hlavne at se ted neporoucha, cetl jsem, ze ty novy verze uz jsou v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde hlavně o tu známku, nijak zvlášť to nekontrolují.

Dokonce kamarádovi se vrátil xbox z reklamace trochu naprasklej, nám se ho pak podařilo naprasknout ještě víc, ale s další reklamací taky nebyl nejmenší problém (jo, je to trochu smolař na poruchovej hardware :cheesygrin:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu