Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Lidi když si chci koupit nový PSP ?


Stackal

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
hele, nejlepsi bude sehnat nekoho, kdo prodava novy s flashem...a nebo od nekoho na foru koupit pouzity uz flashly..pac kdyz ted koupis v obchode, uz z 90% budes mit tu blbou desku a to ti nepude cfw...ja sem koupil temer novy tady na foru uz flashly a pohoda..

90%! ty si ses nejakej jistej... :roll:

EDIT: jo a k tem uz flashovanym od lidi tady z fora je good napad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok diky ja když si kámoš koupil před 1 měsícem PSP myslíte že tam půjde flash ??

at se kounke do system information co je tam napsanej za firmware..a taky na krabici..mozna, ze sance tu je...tak 50:50 :D zalezi jestli brali v shopu ze sklady starsi kusy nebo ne.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to nemáš nikdy jistý. Teď sou nový základní desky a na 90% to nepůjde Flashnout. Ale neboj se i kdyby to nešlo, časem se to prolomí. Když jsem si já kupoval PSP Slim, řekli mi, že tohle nikdo neprolomí a kde jsme teď??? Neměj strach ono to časem pude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Může mi někdo říct kde ste přišli na těch 90%? Teďka jsem flashoval 3 tejden staré PSP SLIM z playcentrum.cz (všechny s fw 4.01) a na všech fungovala pandora. Tady na foru je jenom pár lidí kdo koupil nové SLIMko s tou základní deskou kde pandora neběží. Navíc tuším, že to byli lidé, co to kupovali v Anglii. Určitě to k nám brzo dojde, ale když budeš kupovat v nějákém zapadlejším shopu je to téměř 100%, že koupíš to s tím starým motherboardem. Navíc zboží se dá do 14 dnů vrátit bez udání důvodu... hodně shopů to tak má:) ale věřím DAXovi, že s tím rychle něco udělá:D jinak flasheři brzo příjdou o práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Může mi někdo říct kde ste přišli na těch 90%? Teďka jsem flashoval 3 tejden staré PSP SLIM z playcentrum.cz (všechny s fw 4.01) a na všech fungovala pandora. Tady na foru je jenom pár lidí kdo koupil nové SLIMko s tou základní deskou kde pandora neběží. Navíc tuším, že to byli lidé, co to kupovali v Anglii. Určitě to k nám brzo dojde, ale když budeš kupovat v nějákém zapadlejším shopu je to téměř 100%, že koupíš to s tím starým motherboardem. Navíc zboží se dá do 14 dnů vrátit bez udání důvodu... hodně shopů to tak má:) ale věřím DAXovi, že s tím rychle něco udělá:D jinak flasheři brzo příjdou o práci.

se vsim s tebou souhlasim, az na to vraceni zbozi :D musi to bejt to bejt neporusenej obal pro vraceni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flashnout by jít mělo...

Jinak ti radím počkat si na 3000 :P TA-090 deska je flashnutelná xD

Ta deska se dava do slimu, nikdo nerekl, ze ma byt/ze bude v PSP-3000..

Proc cekat? Ja se zatim s neflashnutelnym PSP nesetkal a to sidlim primo v centru bussinessu a vsech skladu apod.. V Praze - zde by se teoreticky mely nove desky objevit co nejdrive (je zde nejvice lidi, nejvice PSP se zde proda, jsou zde centralni sklady, je zde letiste, ze ktereho se dovazi nove PSP..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu