Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi-pripojeni


FULUN

Otázka

Dobry den, Chtel bych se zeptat jestli bymi neporadil jak rozjet internet Doma mam dva routery plus k tomu mam nainstalovanou za oknem takovou antenu na Simelon k tem routerum mam este takove male antenky ale tata rikal ze kdyz tam mam tu velkou antenu ze nepotrebuju ty male antenky zapojovat a kdyz na PSP dam infrastructure mod a dam SCAN najde mi to Simelon neco pise to ze to nepotrebuje WEP KEY tak to dam a pak to rekne ze se nelze k pripojit k acces point a nalezne mi to se Simelonem taky jine a ty take pisou ze nelze pripojit k acess point byl bych rad kdybyste mi poradili... pridam foto routru pokud to nak pomuze rozhodne semi nechce kupovat Wifi klic abych mel porad zaple PC thum_808448d1402562b9a.jpgthum_808448d1404845086.jpgthum_808448d14070e4ad3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

venkovni natena je pro tvuj prijem od dodavatele internetu

na routru ktery bude zdroj tveho signalu doma musis dat antenu

vse se nastavuje pres www rozhrani

netusim proc mas dva routry ale mel by ti stacit jeden

ale protoze neznam tve propojeni doma tak je mozne ze potrebujes dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne jak pise Fan1s - kup si silnejsi antenu...jelikoz nevidim primo antenu u routeru jenom nejaky kabely tak tipuju ze to bude nejakej N-connector nebo neco,to si urco zjistis jakej mas konektor na antene,ne? :cheesygrin: a pro jistotu si dej na routery WPA-PSK a hlavne nedavej filtrovani MAC adresy,to me na mem routeru blblo a PSP se vubec nechtelo pripojit...jinak pokud se na ty routery pripojujes treba s jinyma notebookama a nebo PCckama a ty se pripojej bez problemu (hlavni je tedka bezdratove pripojeni,to totiz se muze lisit v pridelovani DHCP,NAT atd...) tak bude problem hlavne v signalu,takze asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu