Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus, dostal sa ku mne dalsi iphone, ma pravdepodobne este fw pred 2.1, a chcel by som vediet ako mam postupovat kedze teraz je fw 2.2, tak mi itunes ponukne update asi priamo na ten fw. Alebo je to inak? Jeden iPhone som uz uspesne jbreakol, ale vtedy bol fw 2.1, tak nvm co robit. Mozno som podal nepresne info, ale este nie som doma a ten novy iphone som nezapinal, ale ked pridem tak chcem rovno jb. Dakujem vopred za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa jailbreaknut aj fw 2.2 takze v poho upni na oficialny 2.2 a potom jailbreakni s najnovsim Quickpwn. Myschoo na to este navod nenapisal ale mal by si to zvladnut :)

Napisal som navod na jailbreak iPodu Touch s firmwarom 2.2 takze ti, co nemaju sa do toho mozu pustit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam iPod Touch 2. generace a měl jsem tam 2.1 firmware v iTunes mi pořad nabízelo aktualizaci na 2.2 firmware, tak jsem to teda dal stahnout a pak sem to instaloval a zhruba asi ve 3/4 mi to hodilo "....An unknown error occurred (14)" a je to pořad. Zkoušel jsem i verzi pro 2G na adrese http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ ale stejnou chybu mi to ukazalo. Ted teda zkoušim aspoň zpět na 2.1 ale štve mně to :?

Prosim o radu a předem diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa pokusal o JB toho noveho iphonu, dal som tam FW 2.2, jailbreak prebehol v pohode, ale ked mi na konci napisalo ze je vsetko OK a ze mam pockat pokym sa iphone restartne do sovjej novej podoby, tak tu mam stale len to jablko, je tam asi 2 minuty, potom sa restatuje(asi), a jablko je tam zas a stale dookola....co mam robit ? Za rychlu help dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nutne mat pripravene: iTunes, pripojeny kabel k PC a pevne nervy ;)

Stlacte naraz Power (Sleep) a Home button asi za 10-13 sekund iPhone preblikne (restartuje sa) v tej chvili pustite Power (Sleep) button, ale Home drzte stale stlacene.

Pripojte iPhone k PC a stale drzte Home button este asi 30 sekund.

Potom vyskoci hlaska v iTunes, ze je pripojeny iPhone v DFU (recovery mode) a je nutne urobit restore.

Stlacte Shift a Restore (sucasne) a vyberte si stiahnuty custom_fw, ktory ste si stiahli pred prvym JB (ak nemate JB iPhone staci stlacit Restore bez Shift)

A je to staci pockat kym iPhone a iTunes dokoncia co maju a iPhone zase funguje.

Doporucujem neobnovovat iPhone zo zalohy, ale mozte to urobit. Ak by Vam nesli vsetky app korektne potom staci dat zase Shift+Restore a nahrat custome_fw zase ale potom uz neobnovujte zo zalhoy.

Ak by Vam tento navod nefungoval tak to nie je sposobene zlym postupom, ale tym, ze nie na vsetky iPhone to posobi rovnako. Nerucim za Vase pokazene iPhone

Vysvetlivky:

JB = jailbreaka (Cydia, Installer na ploche)

Power (Sleep) button = tlacidlo na zamknutie iPhone

Home button = tlacidlo na navrat na hlavnu obrazovku

zdroj:http://forum.iphone.cz by paly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jailbreak sa mi na treti pokus podaril, teraz by som rad vedel ako uviest do chodu cracknute hry...hladal som na nete, ale ziaden pekny navod som nenasiel...docital som sa aj ze vraj funguje mobileinstallation pre 2.1 na 2.2, ak je to pravda tak to znamena ze sa staci riadit navodom ktory je na prvej strane tu v tomto topicu, ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si tagle přečíst předešlé příspěvky, už to tu píšu podruhý:

Pridej si source do cydie: http://cydia.hackulo.us/

a pak najdeš v seznamu: miPatch Firmware 2.2 a nainstaluješ, je to jednoduché.

Restartuješ a stáhneš jednu oficiální aplikaci z AppStoru a hotovo.

aj nepomeha to, znovu error (14) zkoušel jsem to i na macbooku a na notebooku a pořad to same

odpoj všechny věci od počítače a neměj iPhone v docku. Prohod iPhone do jiného USB-čka a zkoušej. Mě to tagle po několikáté začlo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tam tlacitka na hlasitost........asi to je v prdeli........

Vies co... ja som ti sem uz raz pisal ze aj ked mas 2. generaciu tak sa nemusis bat, ze jailbreak onedlho vyjde. Ty ale bud nevies citat alebo si uplny idiot ako pise dante a nevies tu informaciu ani spracovat. Mysli si co chces ale tebe by som ipod ani do ruky nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu