Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem to zkusil i na jinym pocitaci a nejde to.MAM XP(oba)

Tvuj posledni prispevek jsem pouzil a vyslo ze to chce instalovat ale pak to napise ze to nemuze otevrit nejakou slozku

dsc00008sq3.jpg

a jeste jeden,mimochodem kdyz dam C disk tak to napise to sami

EDIT 1::::PROSIM mohl by mi dat sem obrazek jake veci ma v pocitaci v ovladacich palenech,jake aplikace v tom odebrat nebo pridat programy,diky

a proc:jak jsem rikal,muj PC se musel reinstalovat tim jsem ztratil alll programy

EDIT 2::: co je to quickpwn tool

pomocte kdokoliv prosiiiiiim:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau brachovy si pres iTunes upgradoval iPhone 3G z 2.1 na 2.2...Vcera jsem mu udelal Jailbreak vse v pohode...Ma tam ted Cydiu a Installer (myslim)...

Potrebuju mu tam nutne nahrat Installous pro stahovani *.ipa her primo z rapidu a pak aby si je rovnou instaloval...

Ja tam Installous uz mam ale jaksi sem zapomel jak sem ho tam pridal...Tusim ze musim nekde pridat nejakej source nebo tak...

Prosim poradte me nekdo bud nejaky odkaz nebo nejaky popis jakto udelat...

Kdo napise do vecera poslu 500points!

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja tomu nerozumim...Wifi jsem rozchodil v pohode...Dal sjem si tam ten Source, nainstaloval Installous, vyhledam nejakou hru kterou stahnu, najedu do slozky Donwload, kliknu na hru, dam Install a na displeji zacne loading a zacnou preblikavat ruzny ty udaje ze se to rozbaluje, instaluje atd...

Najedu do nabidky s aplikacema a nic tam neni nainstalovanyho :( Nikde zadna ikona...

Snad jsem to popsal dobre...Prosim o pomoc... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš Jailbreak a chceš instalovat cracknute aplikace (.ipa), musíš mít také cracknuté mobile instalation.

Předpokládám, že v Cydii máš už přídaný source cydia.hackulo.us - obsahuje Instalous, ale také miPatch Firmware 2.2 - takže stáhni a nainstaluj. Potom stáhni jednu free aplikaci z Appstoru a pak se pust na InstalouS:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu