Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Díky moc za ten návod Jaddu, funguje to jak má, ale mám problém...Mám ve svým ipodu takový divný barvy obrazovky... Jako funguje to, ale připadá mi to že tam je míň barev jak na kompu, všechno vypadá vyblitě a hnusně... kdybych věděl jak udělat screen hned ho udělám... Neví někdo co s tím? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chcel by som poradiť mám Ipod touch a dnes keď som sa pripojil na iTUNEs keď sa ho chcel nabíjať tak mi dalo fw. 3.1.3 ... predtým som mal 3.1.2 restore som skúšal na 3.1.2 a ostalo mi tam 3.1.3 ... neviete mi niekho poradiť ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Možná to tu bylo , ale mám docela problém .

Vše jsem dělal podle návodu na svém 3g . Když jsem , ale spustil prográmek na jailbreak, tak se to restartovalo a úkázalo to, že se to chce připojit k itones - ale počítač telefon nevidí . Dáte mi prosím nějaké rady , jak z toho ven ?

iPhone byl už i dříve Jailbreak .

Normálně bych to řešil restore, ale iP se mi v itones nezobrazí .

Prosím, jsem vděčný za jakoukoliv radu

CHD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu