Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl bych se zeptat jestli jde udělat jb i na ipod touch 32gb?

Ano, můžeš jailbreaknout všechny verze iTouche, jenom u 3G je JB tethered (pokud ho uplně vypneš, tak ho budeš muset zapnout přes iTunes)

http://console-forum.net/showthread.php?t=69338

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujem help xD ..

Takže , mám iP 3GS - fw3.1.2 .. potrebujem urobiť restore , a potom následne urobiť JailBreak ..

Mám starú verziu iTunsu a nemám stiahnutý fw 3.1.3 ..

Takže som si stiahol fw 3.1.2 z felixbruns a keď dám SHIFT + RESTORE , tak mi napíše error .. že tento fw nie je pre tento iPhone .. niečo také ..

Takže čo mám robiť ? =))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm teraz som z toho blb ...

tu pisu ze 3.1.3 nejde JB ... a tam zas ze hej .. tam zas ze ide, ale nejde unlock atd...

takze ... mozem kupit iPhone 3G 16GB 1 rok stary 3.1.3 verzia (biely)... bude sa dat zrobit JB ? a bude sa dat unlock ? pretoze je to T-mobile a ja potrebujem Orange...

alebo sa vysrat na biely krasny a kupit cierny 3.1.2 tiez 16 GB 3G .... pytam sa perto lebo viac chcem ten biely ... vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm teraz som z toho blb ...

tu pisu ze 3.1.3 nejde JB ... a tam zas ze hej .. tam zas ze ide, ale nejde unlock atd...

takze ... mozem kupit iPhone 3G 16GB 1 rok stary 3.1.3 verzia (biely)... bude sa dat zrobit JB ? a bude sa dat unlock ? pretoze je to T-mobile a ja potrebujem Orange...

alebo sa vysrat na biely krasny a kupit cierny 3.1.2 tiez 16 GB 3G .... pytam sa perto lebo viac chcem ten biely ... vdaka.

Je to takhle u 3.1.3 (pres redsn0w 0.9.4) -

iPhone 2G - unlock, jailbreak

iPhone 3G - jailbreak

iPhone 3GS - jailbreak

A 3GSka s novym BOOTromem nejdou vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak , nakoniec som urobil restore na 3.1.3 a potom som chcel skúsiť restore na 3.1.2 ale nejde .. takže idem legal ..

A tu je moj prvý "problém" , keď som mal JB normálne som sťahoval seriály od tekka a dával ich do iPhonu , lenže teraz mi to píše že ten formát není podporovaný .. preto sa pýtam , aký converter by ste doporučili ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam dotaz mam ip 3G a jb a vsechno funguje kdyz pripojim ip ke komplu pta se me to jestli chci novy 3,1,3 a ja teda zmacknu ze ne. A ted k tomu dotazu kdyz bych si to chtel prehodit na ten new firmware co musim predtim udelat? A jde uz jb 3,1,3 se stejnym postupem pres black1rain? predem dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci kouknout na muj minulej post ;) (http://console-forum.net/showpost.php?p=827202&postcount=1164)

Takze pokud ti vse jde na 3.1.2, tak neupdatuj.. Je to zatim zbytecny. A pokud mas iP ze zahranici, tak ti operator nepujde vubec, protoze s 3.1.3 se updatuje BaseBand.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hloupý dotaz - dá se ipod touch (2G) jailbreaknout i s nejnovějším firmwarem? Pokud ano, jde to normálně přes Blackra1n? Snad se nebudete zlobit za dotaz, v topicu se píše jen o iphonech a někdo tu psal, že přes nějaký jiný prográmek se dá iphone 2G jailbreaknout i s nejnovějším firmwarem... Jde to i na Ipod touch tedy?

Pardon, nejdřív se ptám a až pak hledám, už je mi jasné, že si asi budu muset stáhnout FW odsud a pak jailbreaknout. Jde to tedy přes Blackra1n, že ano? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu