Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak dlouho to trvat bude, to vazne nevim.. Ale geohot nasel zpusob (zase :D), jak na novych bootROMech rozjet plnohodnotnej JB, kterej by mel jet i na iPadech. Viz. http://iphonejtag.blogspot.com/2010/03/untethered-jailbreak.html (je to vsude, neni web, kde by to nebylo :D)

Take je tam psano, ze ho nechce vydat drive nez vyjde iPad nebo iPhone 4G (aby to neopravili)

Jeste video:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze mam novy iphone a uz ma v sebe verziu 3.1.3 :( tak som asi v prdeli...

mimochodom kedze nemam datovy tarif tak som si cez tu stranku vypol edge a 3g.. lebo asi iba tak sa to da vypnut bez JB ze ano?

a ako si mam zalozit itunes konto ked nemam kreditku a chcem stahovat len free app???

ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boyjmn > Ja taky ne, ale docetl jsem se to v tech komentech pod videem. :D

Blekota > Topic pro zacatecniky ..

Nemám zaplacený mobilní internet. (3G, GPRS, EDGE) Můžu ho nějak deaktivovat?

Existují dvě řešení. První je jednodužší, ale vyžaduje jailbreak. Stáhněte SBSettings a stiskněte tlačítko EDGE. Druhým řešením je smazání všech parametrů v Nastavení > Obecné > Síť > Mobilní datová síť. TMobile toto nastavení blokuje, ale dá se to nastavit v Můj T-Mobile.

Co si to nejdrive precist?

Edit: Ja nemam slov.. Takze jsem to psal pro srandu kraliku... Mas to na konci topicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s tema ECID vecma je to zvlastni :) U me konkretne se vec ma tak, ze jsem se o to zacal zajimat tak jsem si z mobilu vytahnul nejake veci a pak bylo rozhodujici zazalohovat si jeste ten nejaky (SHSH file nebo jak se jmenuje). No, ono u me to probehlo tak, ze kdyz jsem si prvne poustel cydii tak to tam na me paflo neco od Saurika, a ja teda ze jo, ani jsem v tu dobu nevedel wocogo. Ale fakt je ten, ze ted mi to v cydii pise ze mam ten file zazalohovany na serveru, a kdyz jsem ho zkousel i nejak dostat od tama pres program co to ma delat, tak mi to neco stahlo. Divne je ovsem to, ze pred casem jsem mel na cydii hlasku jen ze mam shsh file pro 3.1.2 a ted uz tam pisou ze mam jak pro 3.1.2 tak i pro 3.1.3. No, kazdopadne, zatim jsem nesebral odvahu to zkouset nanecisto restorovat :) Ale pokud k tomu nekdy budu nucen, urco jsem zvedav jestli to pujde nebo ne. Kazdopadne moznost oblbnout overovani apple serveru pri nahravani libovolne verze firmware je fan, a sikla by se. Tohle asi bude ale stejne zajimat jen GS usery :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nevedel, ze se to zalohuje samo, jelikoz nejsem GS user. :)

Ikdyz se mi ted zda, ze na 3.1.3 asi ani neni JB u 3GSek.. Ty SHSH jsou asi jen na downgrade. Na to jsem nasel navodu dost a kupodivu to zas tak tezky neni - jen nekolik prikazu.

Myslim ze zatim upgradovat FW cenu nema, kdyz na 3.1.2 jde vse perfektne. Bejt tebou, tak pockam na geohota, az vyda ten svuj untethered JB na novy bootROMy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja mam tusim jetse stary bootroom. Ale me se proste libi ta moznost nahrat si tam verzi fw jakou chces, ze proste oblbnes to overovani. Stejne to apple posral ze ti takhle narizuje jen cestu dopredu a nahoru...

Ono, ja se o tohle tema (ECID a pod) zacal zajimat az pote co se mi diky iBlacklistu dostal iphone do restartovaciho okruhu a myslel jsem ze se poseru, kdyz jsem si uvedomil ze nebyl jeste JB tehdy na 3.1.3 a v pripade ze bych to nerozjel, tak nezbyvalo nez restore a pri nem, jak vime, ti tusim itunes vnuti nejnovejsi fw automaticky, ne ? No, kazdopadne jsem ten iBlacklist pak (docela sam!!!) vykutil a o dva dny pozdeji sem se docetl na jednom foru ze tam typek napsal presny postup co jsem udelal ja :D

REKLAMA: Jinak iBlacklist je jedna z nej aplikaci jako ujsem na telefonech potkal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže :D

Mám svoj účet na iTunes , kde nemám kreditku ..

Preto som išiel ku kamošovi a on mi z jeho účtu kúpil hry ..

Lenže , teraz keď chcem updatovať , tak musím z jeho účtu .. a Nechce sa mi pri každom update ísť k nemu .. a pritom som prihlásený na môj účet ale heslo žiada na jeho ..

Nejak sa mi to aj podarilo pri jednej hre .. no neviem ako :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu