Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash problém.


Pukin

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý ten flash už se nějak zařídí.

Ale teď mě trápí jiná věc, musím nějak zjistit jakou mám desku abych nejel zbytečně pro flash který by pak nevyšel. Tak jestli je nějaký způsob jak to zjistit, kromě zásahu do HW, sem s ním. Díky moc

Pokud vím tak by měl být typ desky napsán z vnitřní strany UMD mechaniky, čili když ji otevřeš, tak za dvířky pravém horním rohu pokud se nepletu :)

Edit: nejsem si jist jestli jsem to popsal dobře, takhle je to na Fatku, nevím kam se to píše u Slimu ale snad to je podobné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud vím tak by měl být typ desky napsán z vnitřní strany UMD mechaniky, čili když ji otevřeš, tak za dvířky pravém horním rohu pokud se nepletu :)

Edit: nejsem si jist jestli jsem to popsal dobře, takhle je to na Fatku, nevím kam se to píše u Slimu ale snad to je podobné ;)

pokud vim tak na slimu se to neda zjistit,jenom pri vlozeni pandory a ms....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud vim tak na slimu se to neda zjistit,jenom pri vlozeni pandory a ms....

Aha sry to jsem nevěděl :roll:

No jo nevím, otevřel jsem UMD mechaniku a nahoře na takovém černém obdélníčku je napsané "85CCD" nevím co to je ;-) (nevím jestli to čtu dobře, možná je to takhle 85CCB )

Tak v tom případě jak říká bykk, zjistíš to pouze pomocí pandorras battery + magic memory stick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu