Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pradi mi nekdo nejaky great serial


ThunderQX

Otázka

hj .. chtel bych poradit nejaky serial .. byl bych velice rad aby byl k stahnuti a k tomu i v cestine

chtel bych bud nejaky soap opera ci sitcom nebo mozna i komedii

(videl jsem toho uz hodne proste chci neco co me pobavi)

a nebo nejaky ty scifi super hrdiny a take ze neco jako heroes a 4400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Nejlepší z kreslených Simpsons, Futurama

Nejlepší z hraných Lost, Prison Break, Dr. House

Mojí největší favorité: Simpsons, Dr.House, Prison Break

Nejvíc ze všeho doporučuju Simpsons, každý je zná, chytne tě a nepustí, a navíc kam se hneš tam si stáhneš novou epizodu v CZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže taky přihodim svoje oblíbený seriály, který můžu doporučit:

House M.D.

Gossip Girl

Psych

The Wire

Entourage

Dexter

Big Bang Theory

How I Met Your Mother

My Name Is Earl

Battlestar Galactica

The Sopranos

Reaper

True Blood

a pak klasiky jako:

Haló, Haló

Červený Trpaslík

Simpsonovi

Futurama

Family Guy

Jistě, pane ministře (popř. premiére)

a to je asi tak všechno... od každého jsem viděl minimálně jednu serii, takže se můžu za každý z nich přimluvit :)

jestli máš rád anime, tak to sem napiš, taky jsem pár kousků viděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

thx ale .. chtel bych spis neco hraneho a nejradeji nejaky ty soap opery (sitcom) jako je napr fresh prince pratele it crowd ... a secko mozne show billa cosbiho(ten manik ma i detektivni serial XD ) mno a dal uz si nevzpominam

ps

jak se menuje ten serial s takovim malim klukem co s kamosem jednou ukradli pcka a fotr je nacapal kdyz to vraceli ... nebo ja proste nevim byl tam take dil ze se schovali do krytu

jo a ete dr house je mocny ale ne vim u ktere rady sem zkoncil tak se na nej nedivu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no abych rekl pravdu tak pratele se mi libi nejmin ze vsech soap operas .. jako ze uz sem videl tisic dilu a prestalo me to bavit.. :D how ï met your mother je o cem? X/ vim ze to BOHUZEl neni v prekladu takze je to promne hrozne zlí ale tak mozna bych to prezil kdybych vedel o cem to je my name is earl mocnej serial o karme a big bang theory? neni to teorye velkeho tresku nebo neco take?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No všechno je to s titulkama. How I met your mother je o chlápkovi, jménem Ted, který hledá "tu pravou". Seriál je více méně o jeho starostech při tom hledání. Podívej se spíš na http://himym.cz kde najdeš všechno co potřebuješ. I kdyby tě to nezaujalo podle toho co jsem napsal, tak dej šanci alespoň pilotnímu dílu.

A Big bang theory je o dvou fyzicích (typičtí nerdi/geekové) a jejich problémech s komunikací s okolníma normálníma lidma. Zase víc info na http://big-bang-theory.cz. Jak HIMYM, MNIE, tak i BBT jsou moje srdcovky, takže doufám, že někoho zaujmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu