Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s joystickem


dejwgon007

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám úplně jinej problém, ale nechci zakládat nový téma. Mám ten joypad úplně vyvyklanej a třeba když hraju nějaký závody tak mi to auto samo zatáčí a tak. Už mně to začíná docela vadit, ale nevim kde a za kolik si to můžu opravit.. Nemáte někdo podobnou zkušenost?? neexistuje třeba nějakej plugin co by joypad ve hře zakázal??

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

^^

muzu zkusit.. ale mozna uz chapes, jak je to u mne s casem.. Naposledy jsem ho ale zkousel nekde na 3.71 M33, tak nevim, zda je nejaky kompatibilni s 4.01 M33 - 2 .. jinak, ja ho vzdy jen aktivoval a sami se mi vycentrovali souradnice v klidove poloze (ktere byly rozhozene, takze mi to porad chodilo/jezdilo na jednu stranu) - vazne jsem nemusel nikde nic nastavovat.. Jen spustit a jelo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
^^

muzu zkusit.. ale mozna uz chapes, jak je to u mne s casem.. Naposledy jsem ho ale zkousel nekde na 3.71 M33, tak nevim, zda je nejaky kompatibilni s 4.01 M33 - 2 .. jinak, ja ho vzdy jen aktivoval a sami se mi vycentrovali souradnice v klidove poloze (ktere byly rozhozene, takze mi to porad chodilo/jezdilo na jednu stranu) - vazne jsem nemusel nikde nic nastavovat.. Jen spustit a jelo se.

Teď nevim esl se to záhadně nespravil nebo ten plugin sem nějak rozchodil ale pařim teď pokemony a vůbec to nedělá problém.

Já vim že nemáš čas - seš zaneprázdněnej hackováním INFOPCs v metru :cheesygrin: :) :) :D

Ale možná až někdy takhle nebudeš mít co dělat tak by to bylo dobrý.. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu