Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefachá nabíjení


DemseY

Otázka

Ahoj! Mám problémy se svým PSP. :cry:PSP sem vzal na kalbu a jelo asi 5 hodin v kuse ... ráno když sem přišel a píchl na nabíječku PSP nereagovalo !!! PSP jde nejspíše běží, spíše bude problém v baterce.V adaptéru nejspíš né,protože jsem už zkoušel jiný ! pokud máte něaké nápady co s tím je a co bych s tím případně mohl udělat pls pište !!!

PS:PSP není v záruce.....:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj! Mám problémy se svým PSP. :cry:PSP sem vzal na kalbu a jelo asi 5 hodin v kuse ... ráno když sem přišel a píchl na nabíječku PSP nereagovalo !!! PSP jde nejspíše běží, spíše bude problém v baterce.V adaptéru nejspíš né,protože jsem už zkoušel jiný ! pokud máte něaké nápady co s tím je a co bych s tím případně mohl udělat pls pište !!!

PS:PSP není v záruce.....:psp:

a jede ti kdyz mas napojeny nabijeni a baterku vyndanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Maybe oddelanej powerboard? Byt tebou, asi bych nabijel pres USB (pokud mas Slim, je to np) - u FATka lze udelat USB mod, treba to pak bude fungovat (ale nvm, jedna se jen o premosteni, fungovalo by to jen pokud by byl nejaky spatny napajeci konektor.

Jak vis, ze jinak funguje? Baterie je uplne vybita ne? Nebo se ti ho z baterie podarilo zapnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a co treba skusit novou nabijecku ?? nebo mas blbou baterku ... skus oboji vymenit .. a pokud oboji nejde ,tak je tu posledni varianta kup si nove pspcko .. :P

1) nabijecku zkousel jinou - cti

2) pokud by byla v haji baterie, PSP by se spustilo bez baterie, jen z adapteru (to nema nic spol. s baterii, kdyz v nem neni) - a to se pry nespustilo -> cti vice ;)

.. kup nove PSPcko neni moc reseni, to asi napadne kazdeho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu